• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Şark Köşesi Dizaynı

İstanbul’da bulunan firmamızda şark köşesi oluşturabilmeniz için her türlü şark köşesi malzemeleri mevcuttur. Mevcut malzemelerimizin dışında talepleriniz doğrultusunda istediğiniz ölçülerde çeşitli şark köşesi malzemeleri tarafımızdan üretilmektedir.
Şark Odası Dizaynı

Şark Köşesi Dizaynı

Şark Odası Dizaynı

Şark köşesi dizaynı gösterişten uzak, sıcak bir muhabbet ortamı oluşturmayı hedefleyen sedir ve minderlerden oluşan bir dekorasyondur. Oda tasarımı yaparken ne kadar sade ve uyumu ön plana alırsak o kadar güzel bir takım çıkarırız.

Şark köşesi sedir fiyatları için firmamız ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

Siz de evinizin bir odasını şark odası şekline getirmek istiyorsanız firmamıza gelerek gerekli malzemelerden satın alabilirsiniz. Bu yazımızda yukarıdaki fotoğraflar eşliğinde size bazı şark köşe malzemelerinden bahsedeceğiz.

MEDRESE

Şark köşelerinin vazgeçilmez eşyalarından biri minderlerdir. Şark köşesi minderleri ile odanıza otantik bir hava verirsiniz. Bununla beraber misafirlerinize rahatça oturabilecekleri bir ortam hazırlarsınız.

Şark köşesi halıları ve kilimleri

Şark köşesi halı yada kilimlerini ister duvara asarak ister yere sererek bir dekor oluşturabilirsiniz. Kilimin üzerine dilerseniz güzel bir dekoratif sehpa koyabilirsiniz. Yukarıda da fotoğrafı olan altıgen sehpa hem odanın dekoruna yakışır hem de Osmanlı motiflerini temsil eder.

DİVAN

Minderlerin üzerine koyacağınız dirseklikler de, kullanışlı olmakla beraber dekoru zengin gösterir. Duvarınız müsaitse güzel ahşap raf da dekoru tamamlar. Rafın üzerine bakır gaz lambası yada mum tarzında aksesuarlar dize bilirsiniz.

Şark köşesi dekor modelleri

180 CM boyunda ve sırt yastıkları 90 cm ebatlarında güzel bir şark köşesi takımı.

Son olarak sedir yada şark köşesinin kenarına yada karşısına iki adet berjer yani tekli koltuk da odanızı daha şık hale getirecektir. Yukarıda fotoğrafı olan ürünlerin yanında diğer başlıkları da incelerseniz farklı model ve desenlerde ürünler bulacaksınız. Bakır aksesuarları kısmına da bakmanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında siteniz bulamadığınız fakat talep etmiş olduğunu şark köşesi eşyası varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KADIKÖY

Yine şark odası yapmak isteyen müşterilerimiz tecrübeli ustalarımızın da fikrini alabilir. Şark köşesi dizaynı yaparken renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Birçok müşterimiz minder, sırt yastığı, kol dayama yastığı dediğimiz küp yastığı ve kilim deseninin aynı olmasını istiyor. Bu şekilde şark odası dizaynı olacağını düşünüyor.

BOSNA

Fakat bu bilgi yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Odanın tamamının aynı desenle dizayn edilmesi görüntü kirliliğe sebep olur. Desen karmaşası ve aynı desenin odanın her kısmında görünmesi hoş bir tasarım değildir. Bunun yerine desenli kumaş yada halı ile desensiz kombinasyonu yapılması minder yada sediri daha çok ön plana alır.

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 13143 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Erzincan Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzincan şark köşe i denilince akla gelen illerimizden biridir Anadolu kültürünü yan ıtan nadir şehirlerdendir Erzincan'nın köylerine gittiğinizde bozulmamış taştan ve kerpiçten...

Aksaray Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Ak aray şark köşe i modelleri yörelere göre değişen alt kı mı ahşap ü t kı mı minder şilte ve ya tıktan oluşan aynı zamanda halı ve kumaş olarak da döşenebilen yapılan oturma...

Şark Köşesi Ölçüleri

Şark Köşe i Sedir Ölçüleri Sedirlerin tandart ölçüleri Yük eklik: 40 cm Sırt yük eklik: 80 cm İç derinlik: 60-70 cm Dış derinlik: 70-80 cm Kol hariç uzunluklar 90cm ve...

Tekirdağ Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Trakya yöre inin tarihi gelenekleri, tarihi e erleri, yaşayış biçimleri itibariyle büyük bir kültürün beşiğidir Trakya yöre inde yer alan Tekirdağ ilimiz konumu bakımından Avrupa’ya...

YORUMLAR

Avatar
serhat akdemir 13 Ocak 2014

Mrb ben Hollandadan Serhat.Size bir sorum olacak.Ben evime sark kosesi yaptirmak istiyorum ve bu sark kosesi yatak olacak sekilde olmasini istiyorum sedirlerin.Yurt disina yapip gonderebiliyor musunuz?Bana yardimci olursaniz sevinirim cvbinizi bekliyorum
Slmlar
Serhat Akdemir

Cevapla
  Avatar
  sarkkoseleri 15 Ocak 2014

  Merhaba Serhat bey. Elbette yataklı sedir modeli yapmaktayız. Yurt dışına kargo firmaları aracılığı ile gönderebiliriz.

  Cevapla
Avatar
kemal 30 Mayıs 2015

slm ben bu sene bartin daki evime sark kösesi yaptirmak istiyorum sol tarafi 3 metre sag tarafa dogruda 4 metre olacak sekilde ve yatakil sadirleri kaca mal olur bana

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 30 Mayıs 2015

  Hangi modelden bahsediyoruz acaba? Sedirlere eviniz uygunsa yatak yapabiliyoruz.

  Cevapla
Avatar
mehmet emin öztürk 01 Temmuz 2015

merhaba sıfır noktada 3metre ye 3 metre köşe açılınca çift kişilik yatak olabilecek şark köşesi
bununla ilgili görsel veya şekiller varmı elinizde gönderebilirmisiniz
birde maliyeti ne olur
teslim yeri istanbul avrupa yakası

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 06 Temmuz 2015

  Sedir bölümünde benzer ürünler var. İnceleyebilirsiniz.

  Cevapla