• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ankara Şark köşesi modelleri

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara. Kışları soğuk yazları kurak bir iklime sahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma sahiptir. Geçmişten günümüze Türkiye’nin birçok kültünün bir arada toplanmasının sebebi elbette İç Anadolu Bölgesinde oluşu ve başken oluşundan kaynaklanıyor. Birçok sektörde adını ilk sıralara yazdıran Ankara mobilya sanayisinde de oldukça iyi seviyelere ulaştı. Modern koltuk takımları, klasik mobilyalar ve ofis mobilyaları noktasında Türkiye’nin birçok yerine mobilya satan şehir ne yazık ki Şark Köşesi ve sedir takımlarında beklenen performansı gösteremedi.

ENDÜLÜS

Ankara şark köşesi modeli tam da buna uygun mobilya seçeneğidir. Evinize ayrı bir hava ve güzellik verir. Geçmişin esintilerini hissetmenizi, üzerine oturduğunuzda sanki köy evindeymişsiniz gibi his veren Ankara şark köşesi modelleri artık modern mobilyaların yerini alabilecek güçtedir. Fakat az öncede söylediğimiz gibi mobilya merkezi haline gelmesine rağmen şark köşesinde ciddi bir hamle olmamıştır.

Ankara Sedir Modelleri

Size burada önemli bir noktadan bahsedelim: Ankara ilimizde bir mağazamız bulunmuyor. Fakat bu bölgeye satış ve sevkiyatımız devam ediyor.

Şark köşeleri takım haline getirilip insanların arzu ve isteklerine göre dizayn edilebilmektedir. Ankara şark köşesi takımları genel itibariyle köşe şeklindedir. Bazen de ikili ya da üçlü takım halinde hazırlanmaktadır. Kurulumu gayet kolay olup rahatlıkla özellikler bayanlar yerlerini değiştirebilmektedirler. Ankara şark köşesi takımları L ya da U şeklinde de yapılıp takımın orta kısmına çay, kahve, nargile konulacak özel yerlere yer verilmiştir. Kullanılan malzemeler itibariyle dokuma halı, ağaç olarak sedir, dikkat çekmektedir. Fiyat olarak baktığımızda Ankara şark köşesi fiyatları günümüz mobilyaları gibi pahalı ürünler olmamaktadır. Odanızın metrekaresi ya da istediğiniz malzemeler söz konusu olduğunda Ankara şark köşesi fiyatı buna bağlı olarak biraz fark edebilir. Fiyatlardan örnek verecek olursak:

INSTAGRAM

L şeklinde bir sedir köşesinin fiyatı: 3000 TL

Bir adet sehpa fiyatı: 600 TL

Bir adet kilim fiyatı: 250 TL

Bir ahşap duvar rafı: 130 TL

Bir adet heybe: 30 TL

Fiyatlarda KDV dahil olup, ayrıca nakliye bilgisi alınız. Bununla beraber kampanya ve indirimleri de takip etmenizi tavsiye ederiz.

 

Ankara Şark köşesi modelleri

İçinizin rahat edebileceği kolayca kullanabileceğiniz mobilya takımları bulmak biraz zor olabilir. Biz insanların her zaman bir ürün alacağımız zaman kaliteli ve uzun ömürlü olmasının yanında fiyatına da bakarız. Eğer ki bütün bu seçenekler bir arada bulabilirsek öyle o ürünü almaya karar veririz. Bütün bu saydıklarımızı Zonguldak şark köşelerinde bulabilirsiniz. Mobilya alırken iyi karar vermemiz gerekir.

TÜRKMEN

Ankara Şark Köşesi Modelleri

SEMAZEN

KADIKÖY

BEYAZIT

HANEDAN

ERGAN

GAZALİ

BEYAZIT

Ankara Şark Köşesi Minderleri

Bu kültür mirası yeni yeni gelişmekte olan önceden atalarımızın çadırlarında yer verdikleri şimdilerde evlerde yerini almaya başlayan şark köşeleridir. Günümüz insanı yeni mobilyalardan sıkılmış durumdalar ve evlerine farklı güzellik katacak mobilyalar aramaktadırlar.

MANASTIR

MUNZUR

TERZİ BABA

TERZİ BABA

DİVAN

GELİBOLU

Ankara ilimizin ilçeleri:

1-Akyurt 2-Altındağ 3- Ayaş 4-Bala 5-Beypazarı 6-Çamlıdere 7-Çankaya 8-Çubuk 9-Elmadağ 10-Etimesgut 11-Evren 12-Gölbaşı 13-Güdül 14-Haymana 15- Kalecik 16-Kazan 17- Keçiören 18-Kızılcahamam 19-Mamak 20- Nallıhan 21- Polatlı 22-Pursaklar 23- Sincan 24- Şereflikoçhisar 25-Yenimahalle’dir.

04 Nisan 2018 29002 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve minderleri bir birine...

Bursa sedir modelleri

Bur a edir modelleri, yeni dönemlerin en beğenilen ev dekora yonlarında adından ıkça öz ettirmeye başlamıştır Özellikle köşe takımları modern anlamda benzerlerine göre adeliği...

YORUMLAR

Avatar
Edanur Karabasan 05 Ocak 2020

Merhabalar. Ben sitenizdeki şark köşelerinin garasiti var mı , yok mu öğrenmek istiyorum. Ayrıca kargoyla gönderildikten sonra eğer ürün istediğim gibi dikilmemiş gelirse iade etme ya da ürünü size tekrar gönderip düzelttirme imkanım var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Cevapla
    Avatar
    Şark Köşeleri 07 Ocak 2020

    Ürünler garantilidir. Firma hatalı olursa ürünleri iade yada değişim isteyebilirsiniz.

    Cevapla