• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce dilerseniz sedir ve minderler arasındaki farka değinelim. Bu konuyu başa almamızın sebebi şu: Bir çok müşterimiz sedir ve minderleri bir birine karıştırmaktadır. O sebeple fiyat alırken de yanlış fiyat almaktadır. Sedirler yerden yaklaşık olarak 30-40 cm yüksekliğinde, genellikle ahşap iskeletten yapılmış koltuk tarzından oturma grubu yada köşe takımıdır.

ENDÜLÜS

Minderler ise içerisinde sünger olan dış kısmı döşemelik kumaş yada halı ile kaplanmış dekor eşyasıdır. Minderler bazen yerde kullanılırken bazen de sedirlerin üzerinde de kullanılır. Fakat genellikle sedirlerin üzerinde minder olur. Yani fiyat alan müşterilerimize sedir fiyatı verdiğimizde minder fiyatları da bu fiyatlara dahildir.

BOSNA

Sedir kelime anlamıyla birlikte herkesin bildiği gibi kol koyacak yeri olmayan minder türü ürünlerden oluşturulmaktadır. Ayrıca üstü minderli ve yastıklı olabilen divan şeklinde de yer almaktadır. Sedirin boyu 40 metreye kadar ulaşabilmekte ve isteklere göre hareket edilebilmektedir. Böylelikle  kişiler rahatlıkla sedirleri kullanabilir veya satın alabilirler çünkü sedirler oldukça konforlu bir rahatlama yöntemidir. Divanlarda minder veya kirlet yerine de kullanılabilen sedirler günümüzde artık pek yayın olmasa da tarihi bir önem taşımaktadır.

TÜRKMEN

Sedir modelleri

 • Modern sedir modelleri
 • Şark usulü sedir modelleri
 • Palet sedir modelleri
 • Kalın minder sedir modelleri
 • Metal demir kasa sedir modelleri

KERVAN 02

Şark Köşesi Sedir Fiyatları

Kültürümüzün içerisindeki “şark”, yani doğu parçası evlerimizde popülerliğini koruyamasa da hala onu yaşatmaya çalışanlar da yok değil. Şark köşesi ya da şark odası şeklinde düşünülerek tamamen doğunun ve eskinin çizgileriyle dekore edilen bu odalar tek kelimeyle insanı büyülüyor.

MELİK

Şark köşeleri günümüzde pek kullanılmasa da bazı evlerin bazı bölümlerinde hala yaşatılmaktadır. Duvara asılan kilimler, sedir ve köşeli minderlerle yapılan oturma üniteleriyle şark köşeleri bazıları için hala vazgeçilmez.

Şark odaları ve bu tarzda dekorasyon, evlerin dışında cafe, restaurant gibi işletmelerde de tercih edilmektedir. Eğer siz de işletmeniz ya da eviniz için küçük bir şark köşesi yaptırmak istiyorsanız öncelikle “tam olarak ne istediğinize” karar verin. İşte size ilham verecek birkaç fotoğraf.

Ahşap Sedir Fiyatları

Kafe ahşap sedir fiyatı: 200 TL
Modern sedir fiyatları: 700 TL
Sedir Minder fiyatı: 200 TL
Balkon sedir fiyatı: 300 TL
Bahçe sedir fiyatı: 300 TL

BOSNA

Yukarıdaki fiyatlar indirim ve kampanya döneminde değişim gösterebilir. Takım fiyatı değil, parça fiyatıdır. Takım fiyatı için ölçü ile birlikte fiyat alınız. KDV ve hariç fiyatlardır.

ERGAN

Ahşap Sedir fiyatlarıyla ilgili olarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz öncelikle hangi modeli almaya karar verdiğini, hangi sediri yada şark köşesini beğendiğini bize söylemelidirler. Bununla birlikte sedir ölçüleri modern sedir fiyatı için çok önemlidir. Hali ile şark köşesi büyüdükçe ücret de artacaktır. Seçilen kumaş da sedir fiyatını etkilediği için bu konuda da bir karara varmış olmalısınız. Son olarak kalite konusunda da bilgi vermeniz gerekmektedir. Çünkü herkesin sedir anlayışı farklıdır. Kimisi balkonu için, kimisi terası, kimisi bahçesi için isterken kimileri de evinin salon yada oturma odasına sedir almak istemektedir. Tabii kafe yada restourant tarzı yerler de sedir kullanıyor olabilir. Bu doğrultuda herkesin istediği kalite farklıdır. 1. Sınıf ağaç, kumaş ve süngerden yapılmış sedir ile 3. Sınıf malzemelerden yapılmış sedir yada şark köşesinin fiyatının aynı olması mümkün değildir.

Bu durumda “Şark köşesinin metresi ne kadar?” gibi bir soru ile muhatap kalan müşteri temsilcilerimiz nasıl fiyat vereceği konusunda kararsız kalmaktadır. Çünkü metre fiyatında illa ki fiyat verecek olursak, 200 liraya da sedir olabilir 700 liraya da olabilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda netleşir.

Sedir Modelleri Fiyatları

Şark köşesi yada sedir tarzı mobilya alırken şunu unutmayın ki, maliyetlerden birisi de nakliyedir. Eğer ürün satın aldığınız firma size oldukça uzak ise fiyatlara elbette ki nakliye de eklenecektir.

Şark Dekorasyon olarak bizler genellikle müşterilerimizi bu konuda dinler, bütçesine uyabilecek en güzel sediri alması konusunda ona tecrübeli ustalarımız vasıtasıyla yardımcı oluruz. Burada en önemli nokta elbette ki müşterinin memnuniyeti ve talep etmiş olduğu oturma grubunu en güzel ve kaliteli şekilde teslim etmemizdir.

Osmanlı Şark Köşesi

BEYAZIT

Bu bakımdan telefon ile müşteri temsilcilerimizi arayarak “Şark köşesi sedir fiyatı nedir?” gibi bilgi alabilirsiniz. Fakat firmamıza gelerek, ustalarımızla çeşitli istişareler doğrultusunda bütçenize uygun ve taleplerinizi karşılayan en isabetli seçeneği tercih etmeniz sizin açınızdan daha uygun düşecektir. Ahşap sedir fiyatları 300 TL’den başlamaktadır. Balon, teras, bahçe, salon ve oturma odası gibi birçok mekana uygun sedir takımları modellerine göre fiyat aralıkları da değişiyor.

Bu yazımızda size sedir fiyatları hakkında bilgi verdik. Benzer konuları arşivimizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

GELİBOLU

HANEDAN

GAZALİ

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 69316 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Bursa sedir modelleri

Bur a edir modelleri, yeni dönemlerin en beğenilen ev dekora yonlarında adından ıkça öz ettirmeye başlamıştır Özellikle köşe takımları modern anlamda benzerlerine göre adeliği...

YORUMLAR

Avatar
elif 04 Nisan 2014

iyi günler,bende evim için sedir istiyorum ama öyle keyfimden değil yani paramın çokluğundan değil,eşyamız yok çocuklarımla koltukta alamıyoruz uygun birşeyler yyaptırmka istedik burada sorduk ama bize fazla çıktı sizde bir fiyat verirmisiniz bize acaba….2 adet 2.40,bir adet 1.60,olacak..oturma alanı sanırım 60 uygun oluyor,minder hariç olsun şimdilik…teşekkür ederim…

Cevapla
  Avatar
  sarkkoseleri 04 Nisan 2014

  İyi günler Elif Hanım. Firmamızı ziyaret edebilirseniz. Bütçenize uygun sedir ve şark köşesi yapabiliriz. Saygılar.

  Cevapla
Avatar
selin 26 Nisan 2015

Bahce cardaginda rahat oturdugunda minderleri kaymicak sekilde ayakli altlari kolay yikanbilir alti yuksek olmama sartiyla sandikli kullanisli bir sedir yaptirmak istiyoruz.ölcüsü :duvarin bi kenari 3mtre 5 cm diger kenari da 2 metre 65 cm olucak.minderin kumasi temizligi kolay olabilek sekilde istiyoruz.verdigimiz ölcuye göre fiyat nasil olur

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 27 Nisan 2015

  Beğendiğiniz belli bir model var mı?

  Cevapla
Avatar
Burak 31 Temmuz 2015

Cafe actikda bu şark köşelerinde yardımcı olabilirsiniz irtibat tel alabilir miyiz yerimiz izmir ciglide

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 31 Temmuz 2015

  İletişim kısmından bize ulaşın lütfen.

  Cevapla
Avatar
hüma balkan 09 Ekim 2015

Eskisehirde adres verebilirmisiniz

Cevapla
Avatar
Muzaffer 05 Aralık 2015

2m 2.15m1.90m1.10m1.80m1.60m1.60m1.10m olcak sedir bize minderleriyle kaça cikar

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 07 Aralık 2015

  Ölçüler biraz karışık olmuş.

  Cevapla
Avatar
Faruk Bey 26 Ocak 2017

Iyi günler ben de odama Gelibolu modelinizden 3.90×3.00×3.00 boyutlarında tahmini fiyat almak istiyorum…
Not: 3.90 odanın duvardan duvara eni…
Diğer 3 metre yi de yine duvardan ölçtüm…şehir Nigde

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 28 Ocak 2017

  5000 TL

  Cevapla
Avatar
Mesutdurgun 07 Temmuz 2018

Uzunlukları 4metreye 4 u şark köşesi fiyatları nedir ören bilirmiyim evime yaptırmayı düşünüyorum anlaşma bilirsek

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 16 Temmuz 2018

  Merhaba. Hangi model?

  Cevapla
Avatar
Sema 15 Temmuz 2018

Selam ben nevsehirdeyim burdan sipris versem olculre gore yapilip nakliye isleri nasil olur sehir disina yapiyormusunz

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 16 Temmuz 2018

  Tabii gönderebiliriz.

  Cevapla
Avatar
Hakan 08 Eylül 2018

Merhaba, yurtdışı kargo mümkünmü?

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 30 Eylül 2018

  Tabii. Yardımcı olmak isteriz.

  Cevapla
Avatar
sema AKDEMİR 01 Kasım 2018

evimin balkonuna yaptırmak istiyorum 100*120 seklinde bir L koltuk düşünüyorum ama ortalama fiyat nedir bilgi verebilir misiniz?

Cevapla
Avatar
AHMET DEBEROĞLU 10 Kasım 2018

7+7+7 3 CEPHE ÖNÜNE 60 X 90 SEHPA ORTAYA KOMPLE 7×7 HALI

2 TAKIM
05052998502
BİLGİ VERİRSENİZ MODEL VE FİYATLA BİRLİKTE SEVİNİRİZ

Cevapla
Avatar
Dilek ALAFTAN 12 Aralık 2019

Sınıfım için okuma köşesi istiyorum Hangi sedir modelinin uygun olacağını bilmiyorum fotoğraf çekip göndersem yardımcı olur musunuz Tuzladan arıyorum

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 07 Ocak 2020

  Yardımcı olmak isteriz.

  Cevapla
Avatar
Kureyş Kavak 19 Ocak 2022

Iyi günler
Almanyadanda sipariş edebiliyormuyuz.
Ve fiyatlarda nekadar farklilik olur.
Saygilar

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 29 Eylül 2022

  Merhaba. Evet satışımız var. Kargo ile gönderebiliriz.

  Cevapla
Avatar
İlhami polat 30 Ocak 2022

Merhaba Sedir fiyatları ne kadar bilgi verebilir misiniz

Cevapla
Avatar
İbrahim Köse 26 Şubat 2022

Türkmen modelden
1x 10m uzun düz
2x 3m uzun düz

Fiyat ne kadar olur Avusturya ya kargo ile ?

Cevapla
Avatar
Veysel 08 Mart 2022

3.60 3.90 oda genisligi yerden sedir istiyoeuz ne kadar tutar

Cevapla
Avatar
Berrin unverdi 08 Mayıs 2022

Kaynanama yaptırmak istiyorum kendisi 120 kilo rahatça oturukkulllabilecegi bir sedir yaptırmak istiyorum

Cevapla