• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Ahşap Sedir Modelleri ve Fiyatları (Kaliteli ve Garantili)

Ahşap sedir takımları Şark Dekorasyon tarafından İstanbul’da bulunan imalathanemizde üretilmekte Türkiye ve dünyanın bir çok bölgesine servis edilmektedir. İnternet sayfamızda bulunan sedir modellerini inceleyerek müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilirsiniz.

HANEDAN

Ahşap sedir ölçüleri

Firmamız tarafından üretilen sedirlerin standart ölçüleri 80 cm en yada 70 cm en olmak üzere iki kısımdır. Sedirlerin boyları genellikle 90cm ve katları şeklinde ilerler ve buna bir de kol genişliği dahil olur. Örnek verecek olursa 270 cm (yani üç adet 90cm) uzunluğunda bir sedir düşünelim. Buna 2 adet 7 cm genişliğinde kol da ilava edelim. 284 cm oluyor. Yani bu 284 cm standart bir ölçüdür. Gelelim yükseklik ölçüsüne. Firmamız tarafından yapılan sedirlerin genel olarak yerden yüksekliği 40 cm’dir.  Sırt kısmının yerden yüksekliği 80 cm
Yeni yapılan koltuk takımların kısa vadeli dayanma süresi nedeni ile sedirler daha çok gündeme gelmiştir. Sedirlerin üzerine konulan şark köşesi mindeleri de kirlendiği zaman yıkanabilmektedir. Bu sebepledir ki özellikle sadece aileler değil kafeteryalar da bu tür ürünler almaktadır.

BEYAZIT

Ahşap sedir yatak  aslında bir standart sedir modelinin biraz geniş olanına deniyor. Firmamız da bu tarz sedirlerden yapıyor. Fakat oturum rahatlığı çok olmuyor. Çünkü gereğinden fazla geniş olduğu için sırt kısmı geride kalıyor. Fakat iç derinliği 70 cm olan sedirler hem oturum ve hem de yatak olarak kullanıma daha uygundur.

SEMAZEN

Ahşap sedir şark köşesi

Mobilya seçimlerinde ahşap renk yada ahşap tercih edilen mobilya gruplarındandır. Sağlık açısından da ahşabı tercih eden insanlar hem şıklığı hemde uyumu göz ardı etmezler. Daha asil durması da tercih sebebi olmaktadır. Ahşap sedir modellerini müşterilerimiz tercih ederken doğru karar verdiklerini ekleyerek seçim konusunda daha çok yardımcı oluruz. Ahşap sedir modelleri oda içerisinde daha uyumlu görüneceğinden kişilere anlatılması ve onları ikna etmesi daha kolay bir gruptur. Bünyemizde her türlü mobilya imalatı ve mal sevkiyatı yapıldığı için İstanbul’da tercih edilen mağaza sınıfındayız.

KADIKÖY

İnsanların tercihleri genelde bulundukları bölgede olması bizim açımızdan ikna için bazı zamanlar zor olabiliyor fakat kurumsallığımızı anlamaları ikna etmemizi kolaylaştırmaktadır. Eğer ki bir sedir modeli alacaksanız ahşap olması her açıdan uygundur. Aslında eskiye dönüş şuan yaşandığı için tercihlerde bu doğrultuda devam etmektedir. Firma olarak bu tercihleri karşılayabildiğimiz her türlü yükün altına girebiliriz. Ahşap sedir fiyatları diğer modellere fiyatı uygundur.

TÜRKMEN

Ahşap olduğu için bazı müşteriler zamanla kurtlar tarafından yenilerek daha çabuk eskiyeceğini düşündükleri için bu konuda müşterilerimize teminat vererek ahşabımızın ne kadar kaliteli olduğunu anlatmamız dolayısıyla ikna etmemiz kolaylaşıyor. Müşteriye şirketçe verdiğimiz güven sayesinde bizi tercih etmeleri kolaylaşıyor. Müşterilerin her türlü tercihlerini karşılamamız da şirketimize olan talebi arttırmaktadır.

PİRİ REİS

Ahşap sedir takımları

Bugün en modern tasarımcıların yaptıkları ahşap sedir koltuk modelleri bile artık sıkıcı gelmeye başladı. Bunun sebebi, insanlar aynı şeyleri görmek istemiyorlar artık. Tasarımcılar güzel şeyler ve farklı ürünler çıkarabilmek adına her yeni tasarımlar denese de yine de müşterilerini memnun edememektedir. Eskiden insanlar Anadolu sedir ve şark köşelerinde oturmaktaydı. Sedir ve şark köşeleri aslında bizim yani Türkiye halkının bir tasarımı bir kültür göstergesidir. Son zamanlarda modern tasarımlardan sıkılan aileler bu tür sedir modellerine yoğun ilgi göstermeye başladı.
Sedirlerin hem daha kullanışlı olması ve daha kaliteli olması insanları cezbeden sebepler arasında yer alıyor. Rahatça üzerinde oturabilme özelliğinin yanın da yatak şeklinde de kullanılması ise bir başka özelliği diyebiliriz.

GAZALİ

Ahşap sedir fiyatları

Ahşap şark köşesi fiyatları modellere göre değişiklik gösteriyor. Modellerde bulunan motifler, sırt kısımlarında bulunan taç modeli sedirin fiyatını belirliyor. Kumaşla kaplanmış ahşap sedir modelleri daha ekonomik olabiliyor. Bunun sebebi daha az boya cila maliyetidir. Örnek verecek olursak kumaşla kaplı 200*200cm ölçülerinde bir sedir 2400 TL olabilirken, standart bir sedir fiyatı 2800 TL, Taçlı sedir fiyatı 3200 TL. İşlemeli sedir fiyatı ise 3600 TL’dir. Tabii bu rakamlar 5000 TL ye kadar çıkabiliyor.

sedir takımları

Düşünüldüğünde ahşap sedir modelleri doğal yaşamla iç içe yaşamamızı anlatıyor aslında. Eski dönem yaşamların özlemi köy evinde yaşayıp şehir hayatına alışamayanların tercih ettiği bir noktadır. Eski köy evlerinde ahşap sedir bank modelleri görmüşsünüzdür. Evinizdeki eşyaları yenilemek istiyorsanız ve sedir modelleri düşünüyorsanız bizdeki olanakları ve modelleri gözden geçirdikten sonra karar vermenizi isteriz. Türkiye’de sayısıyla az olan ahşap sedir imalatçı şirketler karşılaştırıldığında hizmetimizin kaliteli olması, olanaklarımızın çok olması tercih sebebi olmamızı sağlıyor.

BOSNA

ERGAN

BOSNA

KERVAN 02

MELİK

 

INSTAGRAM

29 Mart 2018 15673 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve minderleri bir birine...

YORUMLAR

Avatar
Mustafa 09 Mart 2015

ahsap sedir modelinizin ve sehpalarinin fiyatlarinida eklemeyi unutmayiniz.

Cevapla
Avatar
Mustafa 09 Mart 2015

klasik modelinizden200x200x200 olmak üzere 12 takim ve sehpalari ile birlikte 24 adet sehpa lütfen fiyatlarinizi göndermenizi rica ederim
saygilarimla
Mustafa

Cevapla
    Avatar
    Şark Köşeleri 11 Mart 2015

    Hangi model için soruyorsunuz?

    Cevapla
Avatar
Doğan Sezer 20 Aralık 2018

Merhabalar yaklaşık 20 metre civarında salonumuz için uygun görsel ve fiyat listenizi atabilirseniz sevinirim

Cevapla
Avatar
Saliha öz 03 Aralık 2019

3,30m x 2m x 2m ölçülerinde U şeklinde bir sedirin fiyat aralığı ne olur aşağı yukarı.

Cevapla