• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Şark Odası

Aksaray Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Aksaray şark köşesi modelleri yörelere göre değişen alt kısmı ahşap üst kısmı minder şilte ve yastıktan oluşan aynı zamanda halı ve kumaş olarak da döşenebilen yapılan oturma guruplarıdır. Anadolu insanının evlerinde bulunan halka açık yerlerde salonlarda sohbet odalarında insanın kendini huzur içinde hissedebileceği tüm mekânlarda kullanılabilir. Aksaray’ın Taşpınar kasabasında dokunmuş olan Taşpınar halısı Taşpınar minderleri Taşpınar yastıkları Taşpınar heybesi ve Taşpınar kırlentlerinden oluşturulmuş özel Aksaray şark köşeleri vardır.

 

Aksaray’da şark tasarım şark köşesi yastık minder şilte sedir ve sedir takımları ürünleri ile şark köşesi takımları kaliteli uygun fiyat ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadırlar. Değişik model ve ebatlarındaki ürünleriyle geçmişten gelen kültürümüzü günümüz motifleriyle müşterilerinin farklı talep ve ihtiyaçları uygun ürünler oluşturmak ve üretmektedirler.

Türkiye genelinde satışlar yapılmaktadır. Aksaray Şark köşesi dört mevsim kullanılan çeşitli model ve kumaşlardan yapılmaktadır. Şark köşesi aksesuarları ve modeller kumaşın türüne göre şark köşeleri Fiatları farklılıklar göstermektedir.

Şark köşesi takımları otellerde, pansiyonlarda, dinlenme tesislerinde, nargile kafelerde, çay bahçelerinde kullanılır. İsteğe göre evinizin bir odasını da şark köşesi yapılabilir isteğe göre modellerde değişiklik yapıla bilinir. Şark köşesi bazı insanların hayalinde tasarladığı yastık minder takımları ayrıca yerde yemek yeme imkânı sunan muhteşem dinlendirici köşeleri vardır. Bunları hayata geçirebilmek için şark köşesi imalatlarında ustalarla birlikte gerçekleştirebilirler.

Evinizin şıklığını tamamlayacak olan şark köşesi özel tasarımı ve çekici aksesuarlarının estetik zevklerin seçimi bir arada ahşabın usta ellerle buluşmasıyla oluşan şark köşesi kullanıcıya özgür olma duygusunu yaşatıyor.

                 Aksaray Şark köşesi Osmanlı döneminden başlayıp Anadolu’nun tüm bölgelerine yayılan Arap kültüründe de yastık minder ve şilte oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca rahatlığı ahşabın sıcaklığı başka bir etkendir. Yer minderlerinin ve yastıklarının rahat en müsait oturma gurubu olduğu için tercih edilmektedir.

 

MUNZUR
KADIKÖY
SEMAZEN

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 13871 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Erzincan Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzincan şark köşe i denilince akla gelen illerimizden biridir Anadolu kültürünü yan ıtan nadir şehirlerdendir Erzincan'nın köylerine gittiğinizde bozulmamış taştan ve kerpiçten...

Şark Köşesi Ölçüleri

Şark Köşe i Sedir Ölçüleri Sedirlerin tandart ölçüleri Yük eklik: 40 cm Sırt yük eklik: 80 cm İç derinlik: 60-70 cm Dış derinlik: 70-80 cm Kol hariç uzunluklar 90cm ve...

Tekirdağ Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Trakya yöre inin tarihi gelenekleri, tarihi e erleri, yaşayış biçimleri itibariyle büyük bir kültürün beşiğidir Trakya yöre inde yer alan Tekirdağ ilimiz konumu bakımından Avrupa’ya...

Almanya Şark Köşesi

Mobilya mağazalarını gezdiniz, dolandınız Fakat içinize inecek bir oturma grubuna ra tlamadınız "İşte aradığım takımı buldum" diyebileceğiniz bir mobilya takımını bulamadınız...

YORUMLAR

Avatar
arife 24 Kasım 2015

selam bu desen kumaşları nereden temin ede bilirim bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 02 Aralık 2015

  Firmamızdan.

  Cevapla
Avatar
M.ali 23 Şubat 2016

Bu resimdeki malın fiyatını ogreebilir miyim…

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 27 Şubat 2016

  Ölçünüz var mı?

  Cevapla