• TurkishEnglishGermany

Şark Köşesi Kumaşları

Evinizin bir odasına dekorasyon yaparken değişik fikirler farklı bir tarz oluşturmak için önemlidir. Sedir ve şark köşesi ile ev dekorasyonu yaparak evinize sıcak ve güzel bir hava verebilmeniz mümkündür. Ve böylece farklı bir dekor da yapmış olursunuz. O alışagelmiş kanepe takımları ve oturma gruplarından farklı olarak bir görüntü oluşturursunuz. Klasik hale gelmiş şark köşelerinin yanında modern çizgide bir sedir de evinizi güzel hale getirir. Aslında iyi dekor yapılmış bir evi gören herkes böyle bir sıcak ortamın kendi evinde olmasını da istemektedir.

Halı Desenli Dokuma Kumaşlar

Şık şark köşeleri ev dekorunu oluştururken evinizin yapısına ve tarzınıza uygun şark köşesi kumaşları seçmelisiniz. Böylece hem şıklık adına hem de sizi yansıtması adına bir yol çizmiş olursunuz. Şark köşeleri talepleriniz doğrultusunda değişik kumaş ve farklı malzemelerden yapılabilir. Boyutlar için de aynı şeyleri sözlemeniz mümkün. Burada sizin doğru karar vermeniz ve en güzel kumaşı seçmeniz gerekir.

Büyük Desenli Dokuma Kumaşlar

Şark köşesi döşeme kumaşı seçerken dikkat etmeniz gereken meselelerden birisi dokuma kumaş olmalıdır. Çünkü yatak, minder ve yastık kılıfında kullanılan dokuma döşemelik kumaşlar yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bununla beraber pamuklu kumaş seçmenizde fayda var. Tabii bu ikisi birleşinde şark köşesi kumaş fiyatı da yükselmektedir. Burada bir not düşecek olursak, alacağınız şark köşesi yada sedir minderlerini nerede kullacanağınız çok önemli.

Kilim Desenli Döşemelik Kumaşlar

Bahçe yada açık balkonda kullanacağınız minderlerin kumaşını çok da kaliteli almanıza gerek yok. Çünkü yazın güneş ısısı ve kışın yağmur gibi etkenlerden dolayı minder kumaşları çabuk deforme olur. Yada bu mekanlar için döşemelik kumaşlar bulunuyor. Bu sayfada örnekleri bulunmasa da yakın zamanda yayınlayacağız. Ev ve kapalı mekanlara dönecek olursak, bizim tavsiyelerimiz evinizde kullanacağınız ve misafirlerinizi konuk edeceğiniz odanıza düşündüğünüz şark köşeleri için minder kumaşlarıdır.

 

INSTAGRAM

Kumaş Modeli: Konak

Kumaş Modeli: Kervan

Kumaş Modeli: Yörük

Kumaş Modeli: Hicaz

Kumaş Modeli: Yakamoz (Sadece Toptan)

Kumaş Modeli: Cemre (Sadece Toptan)

Kumaş Modeli: İmirza (Sadece Toptan)

Kumaş Modeli: Hanzala

Güncel kumaş fiyatları ve satın almak için bu web sayfamızı ziyaret edebilisiniz: TIKLAYIN

Koltuk Kumaş Renkleri – Döşeme Koltuk Kumaşları Kataloğu

Şark Köşesi Kumaşları Fiyatları

Şark kumaş fiyatı: 75 TL

Şark köşesi kilim desenli kumaş metre fiyatı: 95 TL

Osmanlı desenli Kadife dokuma kumaş: 130 TL

Şönil dokuma kumaş: 95 TL

Yukarıda verilen fiyatlar piyasa şartlarına değişebilir ve güncel olmayabilir. Lütfen toptan ve perakende olarak fiyat alınız.

 

Şark Dekorasyon olarak bu yazımızda şark köşesi ve sedir kumaşları hakkında bir takım bilgiler verdik. Arşivimizi gezerek benzer konuları okuyup fikir edinebilir, bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Şark köşesi döşemelik kumaşları İstanbul ilinden Türkiye’nin birçok iline gönderilmekte ve yurt dışına da satışlarımız sürmektedir.

 

 

19 Nisan 2018 34426 okunma