• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Osmanlı Şark Köşesi Modelleri

Osmanlı şark köşesi

Geçmiş tarihlerden günümüze her toplumun kendine has bir takım adet gelenek ve görenekleri vardır. Osmanlı zamanında olan ve popülerliğini halen kaybetmeyen eşyalar vardır.Bunlardan bir tanesi de ev ve kafelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Osmanlı şark köşesidir. Şark odasına sahip olmak için, şark köşesi yaptırmak isteyebilirsiniz.

Osmanlı Şark Köşesi

YESRİB

Osmanlı Şark odası alanında uzman kadromuz ile sizlere Osmanlı kültürünü ve geçmişin rahatlığını günümüzde yaşatmak için yüksek kalitede ürün yelpazemiz ile İstanbul da hizmet vermekteyiz.  Günün yorgunluğunu atabileceğiniz yada hafta sonlarını dostlarınızla muhabbet ederek geçirebileceğiniz huzurlu, rahat ve konforlu şark odalarını siz değerli müşterilerimize gerek evlerde gerekse bazı kafelerde sedir ve şark odası tasarımı yapılarak sizlere Osmanlı kültürünü yaşatmayı hedefliyoruz.

Osmanlı sedir modelleri

FIRAT 03

GAZALİ

Şark köşesi, Anadolu kültürünü yansıtan en önemli eşyalardan birisidir. Değişik renk ve desenlerle ürettiğimiz yastık,minder, şilte,sedir gibi Osmanlı şark takımları ile şark köşenizi zenginleştirebilirsiniz. İster yerde döşek tarzında minderler isterseniz yerden yüksek koltuk gibi takımlar seçebilirsiniz.Türk kültürünün en önemli taraflarından biri olan Şark köşelerinin en önemli malzemesi de şark köşesi minderleridir.

FIRAT

Bu hususta özellikle Osmanlı minderleri bizler tarafından özenle üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz hacim ve boyda, istediğiniz renkte üretime sunulan Osmanlı minderleri, şark köşelerinizin vazgeçilmezi olacak.Geleneksel Türk desenleri ve yöresel motiflerle dokunan Osmanlı minderlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Osmanlı Şark Köşesi Modelleri

Osmanlı Şark Odası

Anadolu kültürünün en güzel hallerinden biri olan Şark Köşesi’ni evinize veya kafenize taşımak ister misiniz? SarkDekorasyon.com sayesinde şark odası dizaynı yaptırabilirsiniz. Bu işte profesyonel ekibimiz sayesinde artık şark köşesi rahatlığına istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Şark Köşesi malzemelerini ve şark odası dizaynını yapan ekibimiz, size hiçbir iş bırakmayacak.

Osmanlı Sedirleri

Şark odasına ait renk ve dekorasyonu SarkDekorasyon.com adresimizden seçebilirsiniz. Kendi zevkinize göre odanızın rengini, iç tasarımını tamamlayabilir ve şark odasına kavuşabilirsiniz. Şark odasının oluşturulmasında kullanılan minderler, bakır aksesuarlar ve diğer eşyalar tamamen birinci kalitede üretim olup, garantili eşyalardır. Şark Odası Anadolu kültüründen gelme olup, misafirlerinize de farklı bir hava yaşatacaktır.

Osmanlı Kanepe Modelleri

Misafirlerinizi ağırlayacağınız şekilde dizayn edildiği taktirde sizde bir kahve içen dostunuz, asla o rahatlığı unutamayacaktır. Şark Odası arkadaşlarınız arasında size ayrı bir ayrıcalık tanıyacak ve zevkiniz tüm herkes tarafından takdir edilecek.

Osmanlı Şark Köşesi

HAKAN

Şark Odasının güzelliğine kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çünkü artık profesyonel ekibimize ulaştığınız anda sizlere geri dönüş yapılacak ve istediğiniz tüm özellikler not alınacaktır. “Şark Odası için kırmızı istedim, mavi geldi!” tepkisine mahal vermeden, ne talep ettiyseniz o ürünleri tedarik edeceğimizden şüpheniz olmasın. Çeşitli referanslarımıza göz atarak bu işte ne kadar ilerleme kaydettiğimizi ve ne derece profesyonel olduğumuzu görebilirsiniz.

Osmanlı Şark Odası Takımları

Şark Odası kültürünü yaşatmak istiyorsanız, bize ulaşabilir ve istediğiniz özellikleri bildirebilirsiniz. Şark Odasında bulunacak malzemelerden bir kaçı ise şöyledir; Sehpa, puf, şark köşesi oturma takımı, nargile, bakır sürahi, bakır bardaklar ve ışıklandırma sistemleri.

Osmanlı Şark Köşesi

BEYAZITGeniş bir yelpazeye sahip olmakla beraber, dilediğiniz tarzda aksesuarı temin edebiliriz. Sehpaların klasiğinden, işlemeli olanında kadar bir sürü çeşidi bulunmaktadır. Keza oturma takımlarımızda bu şekildedir. Puf oturma koltuğu olduğu gibi 3 kişilikte oturma grubumuz bulunmaktadır. İstediğiniz tarz ve seçeneklerde bir şark köşesine sahip olmak istiyorsanız, şark odasını evinize taşımak istiyorsanız, hemen bizimle irtibata geçin.

Osmanlı sedir modelleri

Osmanlı şark köşesi mobilyaları, İstanbul’da üreten firmamız,Türkiye’nin birçok yerine kaliteli ve makul fiyat bileşimi ile ürün satışı yapmaktadır.Edindiğimiz tecrübeler vasıtası ile gelişen müşteri gereksinimlerine anında odaklanmakta, etkili çözüm tavsiyeleri sunmaktayız.  Başta bize, sonrasında ürünlerimize güvenebilir, yaşam alanlarınızı zenginleştirmek ve kendinizi Osmanlı kültürü ile ödüllendirmek için dilediğiniz anda Türkiye’nin her yerinden bizimle iletişime geçebilir ve Osmanlı kültürünün keyfini yaşayabilirsiniz.

Osmanlı minderleri

Sedir modellerini gürgen ağaçtan yapan firmamız sedir ve minder modellerine garanti vermektedir. Minderlerde sert sünger kullanmaktayız. Minder ve yastıkların birçoğu fermuarlı ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Uzunca yıllar kullanıma uygun kalitede kumaş, elyaf, sünger ve ağaç tercih etmekteyiz. Kaliteli malzeme, düzgün işçilik ve konforun bir araya geldiği bu mobilyaları evinize özel şekilde yaptırmak isterseniz bizimle iletişme geçerek randevu için gün alınız.

GELİBOLU

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 43250 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Erzincan Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzincan şark köşe i denilince akla gelen illerimizden biridir Anadolu kültürünü yan ıtan nadir şehirlerdendir Erzincan'nın köylerine gittiğinizde bozulmamış taştan ve kerpiçten...

Aksaray Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Ak aray şark köşe i modelleri yörelere göre değişen alt kı mı ahşap ü t kı mı minder şilte ve ya tıktan oluşan aynı zamanda halı ve kumaş olarak da döşenebilen yapılan oturma...

Şark Köşesi Ölçüleri

Şark Köşe i Sedir Ölçüleri Sedirlerin tandart ölçüleri Yük eklik: 40 cm Sırt yük eklik: 80 cm İç derinlik: 60-70 cm Dış derinlik: 70-80 cm Kol hariç uzunluklar 90cm ve...

Tekirdağ Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Trakya yöre inin tarihi gelenekleri, tarihi e erleri, yaşayış biçimleri itibariyle büyük bir kültürün beşiğidir Trakya yöre inde yer alan Tekirdağ ilimiz konumu bakımından Avrupa’ya...

YORUMLAR

Avatar
Vakkas 20 Nisan 2022

Selam aleyküm hayırlı günler efendim Kemah model olandan sipariş vermek istiyorum evin içinin videosunu yollasak olurmu

Cevapla
    Avatar
    Şark Köşeleri 29 Eylül 2022

    Aleykümselam. Videoyu bize ulaştırabilirsiniz.

    Cevapla