• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Osmanlı Şark Köşesi

İzmir Şark Köşesi Modelleri

 Tarihin her zamanında insanlara hizmet etmiş bir şehirdir, İzmir. Coğrafi konumu, kültürel ve tarihi zenginliği farklı bölgeler için geçiş noktası olması İzmir’in önemini arttırmıştır. Farklı kültürlerle iç içe o yöreye ait değerlerin, kültürünün tanınmasına olanak sağlamıştır.

MUNZUR

MANASTIR

Bunlardan biri de İzmir şark köşesidir. İnsanlar olarak rahatımıza, zevkimize düşkün olmamız nedeniyle her zaman arayış içinde olmuşuzdur. Bu farklı arayışlar giyim, teknolojik araçlar, evimizde kullandığımız eşyalar başta gelmektedir. Fakat insanların en rahat olduğu yer evleridir.  Evler en iyi şekilde tasarlanan eşyalara layık olmuştur. Düşünülebilecek bu eşyaların başında şark köşesi modelleri gelmektedir.

DİVAN

Bir tutku haline dönüşen İzmir şark köşesi modelleri evlerimizde de yerini almıştır. Rahatlık, konfor, göz zevki açısından zengin takımlarla dikkatimizi çeken İzmir şark köşesi takımları her eve lazım dedirten mobilyalardır. Şark köşesi takımları odanın bir tarafına yada L şeklinde tasarlanmıştır. Bu tasarımlarda kullanılan malzemeler kaliteli olup normal mobilyalara göre uzun ömürlü olmaktadır.

MEDRESE

Seçilen renk renk kumaşlarla evinize ayrı bir hava ve güzellik katar. Kumaşlar dokuma olup yıkanabilme özelliği de vardır. Kumaşlara istediğiniz işlemeyi yapıp zevkinize uygun evinizi dizayn edebilirsiniz. Sizin evinizi görenler kendi evinde de olması arzu etmeleri kaçınılmaz olabilmektedir. Bütün bu özelliklerin yanı sıra fiyatları bakımından da ele almak gerekir. İzmir şark köşesi fiyatları diğer mobilya fiyatlarına göre gayet uygun seçenekler sunulmuştur.

KARDELEN 11

Şark köşesi fiyatları kullanılan kumaş, şark köşesinin büyüklüğü, müşteri isteğine göre değişmekte olup her bütçeye uygun ayarlanmıştır.

ÜRGÜP

ENDÜLÜS

KAHİRE 02

BAĞDAT 06

KAHİRE 03

KAHTA

MUNZUR

DİVAN

TERZİ BABA

TERZİ BABA

KARDELEN 10

KEMALİYE 02

EMİRGAN

HANEDAN

BEYAZIT

BEYAZIT

KADIKÖY

SEMAZEN

TÜRKMEN

GAZALİ

BEYAZIT

KEMAH04

Turkey Sales

KARDELEN 10

MELİK

KERVAN 02

BOSNA

PİRİ REİS

ERGAN

BOSNA

İzmir Sedir Modelleri

izmir sedir ve şark köşesi modelleri

Herkes evine geldiğinde günün yorgunluğunu atmak rahatça dinlenebilmek için İzmir şark köşesi model ve takımları iyi bir tercih nedenidir. Misafir ve değerli dostlarınızı ağırlarken evinizde mutlu, huzurlu olabilmek için İzmir yöresine ait olan bu mobilyayı seçmeniz daha uygun olabilir.

GELİBOLU

Şark köşesi ve sedir aşağıdaki şekilde sıralanmıştır:

Aliağa
Balçova
Bayındır
Bayraklı
Bergama
Beydağ
Bornova
Buca
Çeşme
Çiğli
Dikili
Foça
Gaziemir
Güzelbahçe
Karabağlar
Karaburun
Karşıyaka
Kemalpaşa
Kınık
Kiraz
Konak
Menderes
Menemen
Narlıdere
Ödemiş
Seferihisar
Selçuk
Tire
Torbalı
Urla

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 14064 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Erzincan Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzincan şark köşe i denilince akla gelen illerimizden biridir Anadolu kültürünü yan ıtan nadir şehirlerdendir Erzincan'nın köylerine gittiğinizde bozulmamış taştan ve kerpiçten...

Aksaray Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Ak aray şark köşe i modelleri yörelere göre değişen alt kı mı ahşap ü t kı mı minder şilte ve ya tıktan oluşan aynı zamanda halı ve kumaş olarak da döşenebilen yapılan oturma...

Şark Köşesi Ölçüleri

Şark Köşe i Sedir Ölçüleri Sedirlerin tandart ölçüleri Yük eklik: 40 cm Sırt yük eklik: 80 cm İç derinlik: 60-70 cm Dış derinlik: 70-80 cm Kol hariç uzunluklar 90cm ve...

Tekirdağ Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Trakya yöre inin tarihi gelenekleri, tarihi e erleri, yaşayış biçimleri itibariyle büyük bir kültürün beşiğidir Trakya yöre inde yer alan Tekirdağ ilimiz konumu bakımından Avrupa’ya...

YORUMLAR

Avatar
Ahmet Çetin 23 Ocak 2016

Merhabalar,
Odanın birini şark köşesi ile döşemek istiyorum.
İzmir şirinyerde oturuyorum
Size nasıl ulaşabilirim ?

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 25 Ocak 2016

  Telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

  Cevapla
Avatar
Huseyin Alp 31 Ocak 2016

Selamin aleykum
U seklinde salona sark yaptirmak istiyorum izmirde yetkiliniz varmi ?

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 11 Şubat 2016

  İzmir’e sevkiyatımız var.

  Cevapla
Avatar
Polat 28 Ekim 2017

3 e 3 odamın 3 köşesi sırt dayamalı fiyat ne olur İzmir Kısıkköy 0535 557 23 05

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 02 Kasım 2017

  Merhaba Polat bey. Hangi model olacak acaba? Minder takımlarımızın tamamında sırt dayama yastıkları bulunuyor. İzmir’e şark köşesi minder ve sedir sevkiyatımız devam ediyor.

  Cevapla
Avatar
Bedri aslan 18 Kasım 2019

380 MT şark köşesi .Munzur veya manastır modeli ne kadar

Cevapla