• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Bolu şark köşesi ve sedir modelleri

Kaliteli ağaç, minder, sünger, kumaş ve işçiliğin bir araya geldiği ürünlerimizi görmek ister misiniz? Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat yapan firmamız üretmiş olduğu sedir ve minder modelleri ile müşterilerinin hem güvenini ve hem de beğenisini kazanmıştır.

Bolu şark köşesi

Modern şark köşesi takımları almak isteyenler için, klasik sedir modelleri ile modern kumaşların bir edildiği geniş oturma alanları sunan bu sedir takımını tavsiye edebiliriz. İnsanların gelir düzeyleri arttıkça farklı tasarımlara yönelmeleri de artmaktadır.

HANEDAN

Evde Bolu şark köşesi modası bu yönelimlere örnek olarak verebiliriz. Tabi ki bu tutkunun bir maliyeti de vardır. Bolu şark köşesi Fiatları çok yüksek rakamlar olmasa da bir şark köşesi alınan aksesuarlar çok yüksek rakamlara karşılık gelmektedir. Şark odasında modern bir halı kullanılması yersiz olduğundan düşünüldüğünde ve tarihi bir halının ne kadar yüksek bir Fiat olduğu bilindiği için şark odası tutkusu sadece gelir düzeyi yüksek insanların sahip olabileceği anlaşılmaktadır.

Bolu sedir modelleri

Evinize alçak bir şark köşesi yaptırmak istiyorsanız bu tarz bir sedir takımı almanızı tavsiye ederiz.

Osmanlı döneminden bu yana beğenile gelen Bolu şark köşesi modelleri insanların günümüzde tutkuyla hala evlerde tercih edilen dekorasyondur. Şık motiflerle süslenen şark köşelerimizin bir köşesinde güzel bir atmosfer sunabilir. Her yörenin şark köşesi farklı olarak tasarlanır. Sedir modeli şark köşesi oymalı tasarlanırken minderleri saman yerine sünger ile hazırlanıyor. Şark köşesi son dönemlerde yeniden gözde olmaya başladı. Her dönemde vazgeçilmeyen şark köşesi cazip hale gelmiştir.

TERZİ BABA

Yalnızca evlerde kullanılmakla kalmayıp, otellerde ve kafelerde derneklerde insanın kendisini huzurlu rahat hissettiği her yerde mekânda yaptırılmaya başlanmıştır. Bolu şark köşesi takımı hazırlanması meşakkatli ve zor bir iştir. Ölçüye ve malzemeye göre fiyatı değişmektedir. Ancak yine de Bolu şark köşesi fiyatları uygundur. Sağlıklı ve huzur verici olduğundan tercih edilmektedir.

PİRİ REİS

Fuarlarda da sergilenen şark köşesi ve sedir sağlıklı olduğundan birçok sanatçı tarafında da tercih edilmektedir. Mobilya ve dekorasyon aksesuarları fuarlarında ilgi gören sedir Bolu şark köşesi modellerini görenler hayranlıkla bakıyorlar. Yurt dışından da talep edilen şark köşeleri her geçen gün hızla talepleri artmaktadır.

BEYAZIT

Sağlıklı olması taleplerin artmasına etkendir. Bunun yanında bazı iş yerlerinde de stres ve yorgunluk atmak için şark köşesi yaptıran işverenler bulunmaktadır. Bu arada hem iş yerinden uzak kalmamak hem de kısa dinlenme aralarında yorgunluk atmaktadırlar.

MEDRESE

DİVAN

KADIKÖY

KERVAN 02

GELİBOLU

BEYAZIT

KAHİRE 03

BAĞDAT 06

Modern şark köşesi ve minder modelleri için diğer modellerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

 

INSTAGRAM

01 Mart 2018 6841 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Erzincan Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Erzincan şark köşe i denilince akla gelen illerimizden biridir Anadolu kültürünü yan ıtan nadir şehirlerdendir Erzincan'nın köylerine gittiğinizde bozulmamış taştan ve kerpiçten...

Aksaray Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Ak aray şark köşe i modelleri yörelere göre değişen alt kı mı ahşap ü t kı mı minder şilte ve ya tıktan oluşan aynı zamanda halı ve kumaş olarak da döşenebilen yapılan oturma...

Şark Köşesi Ölçüleri

Şark Köşe i Sedir Ölçüleri Sedirlerin tandart ölçüleri Yük eklik: 40 cm Sırt yük eklik: 80 cm İç derinlik: 60-70 cm Dış derinlik: 70-80 cm Kol hariç uzunluklar 90cm ve...

Tekirdağ Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Trakya yöre inin tarihi gelenekleri, tarihi e erleri, yaşayış biçimleri itibariyle büyük bir kültürün beşiğidir Trakya yöre inde yer alan Tekirdağ ilimiz konumu bakımından Avrupa’ya...

YORUMLAR

Avatar
Cüneyt karaoğlan 31 Mayıs 2022

Sedir modellerini fiyatları ne kadar öğrenen bilirmiyim

Cevapla