• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Şark Köşesi Yastıkları ve Fiyatları (Kampanya Başladı)

Şark köşesi yastıkları oldukça şık olduğu kadar aynı zamanda bir kültürü yansıtır. Şark köşeleri Türklerin eskiden beri vaz geçemediği bir dekorasyon anlayışıdır. Hala da popülerliğini korumaktadır. Şark köşesi yastıkları minderlerin üzerine sırt kısmına koyulan genellikle halı ve kumaş kaplamalı ürünlerdir. Oturduğunuzda rahatlığınızı sağlayan bu ürünler genellikle iki malzemeden yapılır. Birincisi sünger, diğeri ise kamış yastıktır.

 

Eski zamanlarda kullanılan kamış yada sazlık dediğimiz otlar günümüzde yerini süngere bıraktı diyebiliriz. Sazlık ve kamış dolu olan yastıklar çok serttir. Ve isteğe göre ölçülendirilemez. Genellikle 60 cm yada 90 cm uzunluklarında olurlar. Yani tercihinizi bu iki alternatife göre yapmanız gerekir. Yastıkların içine konulan süngerler, kalitesine göre değişiklik gösterir. Sert ve yumuşak olarak süngerler de iki kısımdır. Bir de eğilimli, yani CNC dediğimiz şark köşesi yastığı modelleri bulunuyor. Yukarıdan aşağı inildikçe sırt yastığı kalınlaşır. Üst kısım alta göre daha dardır. Böylece belde olan boşluğu alır. Hem daha konforlu hem de tasarım olarak daha estetiktir. Alt kısmında daha geniş olması sebebi ile minderlerin devrilme ihtimali de azalır. Firmamızın tavsiye ettiği yastık türü eğimli ve yumuşak sünger yastıklardır. (Kamış yastık satışımız bulunmuyor)

Evinize alçak bir şark köşesi yaptırmak istiyorsanız bu tarz bir sedir takımı almanızı tavsiye ederiz.

Şark köşesi takımları ve fiyatları

MUNZUR

Tabi bu durum şark köşesi yastık fiyatları’nı etkilemektedir. Çünkü eğri süngerlerin fiyatları da yüksek olduğu gibi, kullanılan kumaş, elyaf mikarı da artar. İşçilik de artış gösterir. Bununla beraber alt kısım genişlediğinden dolayı oturum minderinin de ölçüsü büyür. Standart olan 60 cm minderin genişliği yada derinliği yaklaşık olarak 75-80 cm’ye varabilir. Az önce de dediğimiz gibi bu durum şark köşesi minder ve yastık fiyatlarını haliyle etkiler.

İstanbul Minder İmalatı

Şark Odası Yastıkları

Şark odası yastık fiyatları şu şekilde:
1 minder 1 yastık takımı 90 cm: 300 TL
1 minder 1 eğimli yastık: 320 TL
Lüks minder ve yastık takımı: 350 TL
20 cm minder ve yastık takımı: 400 TL

Şark Köşesi Minder Yastık takımları

Şark köşesi minder ve yastıkları kimileri için rahatsız gelebilir. Ancak Şarkkoseleri.com olarak bu zamana kadar böyle bir şikayet almadık. Çünkü tecrübeli ustalarımız müşterinin istek ve düşüncelerini dikkatli bir şekilde dinler, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ona farklı alternatifler sunar. Müşterinin alacağı sedir yastıkları ile ilgili olarak olumlu ve olumsuz farklı izah eder. Böylece müşteri hayalinde tasarladığı dekora sahip olur.

Şark köşesi fiyatları

MUNZUR

 

Örnek olarak Osmanlı isimli şark köşesi minder ve yastıklarında rahat ve konforla otururken aynı zamanda odanıza ve göz zevkinize güzel bir dekor sunar. Çünkü Osmanlı çizgilerini yansıtan göbekli bordo kumaşın tüm sıcaklığını odanıza verirken güzel bir muhabbet ortamı sunuyor. Böylece misafirlerinizi sıcak bir ortamda ağırlamış oluyorsunuz. Sitemizde bulunan bütün sedir modellerinin minder ve yastıkları ayrı olarak satılmaktadır.

Bu yazımızda size şark köşesi ve sedir yastıkları hakkında bilgiler verdik. Benzer konuları sitemizde bulunan diğer yazılarda da bulabilirsiniz.

INSTAGRAM

27 Mart 2018 19077 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir Minderleri

Sedir Minder Modelleri Evinizde harcadığınız vakitlerin büyük bir kı mı ya alonda yada oturma oda ında geçmektedir O ebeple alonlarınız ve oturma odalarınızın daha şık ve...

Yer Minderleri Modelleri

Yer minderleri evler için ta arladığımız çeşitli kalite ve boyutlarda olan dekora yon malzemeleridir En belirgin özellikleri içinde bir ağaç i kelet olmama ı Hafif olma ı ve rahat bir...

Palet Mindeleri

Palet minder ya tık takımı on zamanların en popüler dekora yon modellerinden biri oldu Koltuk fiyatlarının oldukça yük ek olma ı tüketicileri ucuz yollu ve fakat güzel dekora yonlar...

Modern Şark Köşesi Modelleri ve Fiyatları

Şark köşe i, Anadolu'ya ait bir dekora yon kültürünün adıdır Anadolu'daki köyleri gezer eniz her evde bir makat yada edir dediğimiz oturma alanlarının olduğunu görür ünüz Bu...

YORUMLAR

Avatar
Murat Gülses 07 Mayıs 2022

L şeklinde köşem var balkonda 1.77 cm bir tarafı diğer tarafida 2.07 cm minder genişliği 60 cm bir maşa var 60×63 BIRDE YERE kilim 121×250cm fiyat ne olur.

Cevapla