• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Şark minder modelleri

Yer Minderleri Modelleri

Yer minderleri hakkında

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yer minderleri evler için tasarladığımız çeşitli kalite ve boyutlarda olan dekorasyon malzemeleridir. En belirgin özellikleri içinde bir ağaç iskelet olmaması. Hafif olması ve rahat bir şekilde yer değiştirme ve kullanışlı olmasıdır.  Yer minderlerinin diğer bir avantajı da yıkanabilir olmasıdır. Fermuarlı kılıfları sayesinde kirlendiği taktirde kılıflarını çıkararak çamaşır makinesine atabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta minder kılıflarını 30 derecede yıkamanızdır. Sitemizde gördüğünüz ürünler birer örnek niteliğindedir. Firmamıza gelerek yüzlerce kumaş seçeneği içinde model beğenebilirsiniz. Yine aynı şekilde minderlerin kalınlıklarını, uzunluklarını ve derinliklerini de belirleyebilirsiniz.

Modern Yer Minderleri

Bize telefon yada mail ile ulaşan müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan birisi de yer minderleri fiyatlarıdır. Ucuz yer minderleri arayan müşterilerimize bu konuda bir bilgi vermiş olalım. Minderlerle ilgili olarak net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü belli bir ölçü olmadan fiyat veremiyoruz. İkinci bir nokta da kumaş ve sünger kalitesi. Bu iki kalem de belli olmadığı sürece fiyatı netleştirmemiz mümkün değildir.  Yer minderi almak isteyen müşterilerimiz yukarıda sıraladığımız noktaları dikkate alarak bize ulaşırsa daha iyi yardımcı olabiliriz.

modern-sark-kosesi

Dekoratif Yer Minderleri

palet minderi fiyatları

Yer minderleri modelleri olarak sitemizde minder bölümünü inceleyerek çeşitli modellere ulaşabilirsiniz. Bu bölümde şark köşesi minderleri ve Osmanlı minderleri gibi çeşitler bulmanız mümkün. Firmamızı ziyaret ederek daha fazla kumaş seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

palet minderi nereden alınır

Şark köşeleri, Osmanlı döneminden mevcut günümüze kadar süregelen bir dekorasyon anlayışıdır. Şark köşesi bizim kültürümüz olan Anadolu’nun vaz geçilmez bir tasarım şeklidir.

Şark köşesi ile evimizin bir odasını misafirlere ayırarak onlara sıcak bir ortam hazırlarız. Misafir perver bir millet olarak geçmiş dönemlerden beri kültürümüzde misafire özel oda dekorasyonu yapmak güzel bir adetimizdir.

Modern yer minderleri

Şark köşeleri sedir ve minderlerden oluşur. Dilerseniz sadece döşek minderler şeklinde olabilir. Bu minderleri yere koyarak bir şark köşesi oluşturmanız mümkün. Yada sedir şeklinde yani yerden yüksek bir koltuk gibi düşünün… Bu şekilde de bir şark köşesi tasarlayabilirsiniz.
İstediğiniz şark köşesi modelini beğenerek, dilediğiniz ölçülerde evinize teslim ederiz. Özel tasarım ve müşteri talebine göre üretimimiz mevcuttur. Bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Şark Köşesi Yastıkları ve Fiyatları (Kampanya Başladı) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

31 Mart 2018 1812 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir Minderleri

Sedir Minder Modelleri Evinizde harcadığınız vakitlerin büyük bir kı mı ya alonda yada oturma oda ında geçmektedir O ebeple alonlarınız ve oturma odalarınızın daha şık ve...

Palet mindeleri

Palet minder ya tık takımı on zamanların en popüler dekora yon modeli oldu Koltuk fiyatlarının oldukça yük ek olma ı tüketicileri ucuz yollu ve fakat güzel bir dekora yon fikirleri...

Modern Şark Köşesi Modelleri ve Fiyatları

Şark köşe i, Anadolu'ya ait bir dekora yon kültürünün adıdır Anadolu'daki köyleri gezer eniz her evde bir makat yada edir dediğimiz oturma alanlarının olduğunu görür ünüz Bu...