• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

İstanbul Minder İmalatı

Minderci İstanbul (Büyük İndirimi Kaçırmayın)

FİRMAMIZ HER TÜRLÜ MİNDER MODELİNİ TOPTAN VE PERAKENDE OLARAK ÜRETMEKTEDİR.

Minder İmalatı İstanbul

Firmamız tarafından üretilen yüzlerce minder modelleri genel olarak iki kısma ayrılır:

  1. Klasik minder modelleri. Bunlar daha çok şark köşesi olarak adlandırılır.
  2. Modern şark köşesi: Daha çok renkli kumaşlardan yapılmış spor ve pastel renklerden oluşan minder modelleridir.

Yapılış açısından minder modelleri de iki kısımdır:

  1. Kalıp süngerden yapılan minderler. Bunları minder modellerimizi inceleyerek görebilirsiniz. Köşeli ve düz modellerdir. Kendi içinde sert ve yumuşak olarak iki kısmı vardır. Bu tamamen müşteri tercihidir.
  2. Kırpıntı ve silikonlardan dolma minder ve yastık modelleridir. Diğer modele göre daha yumuşak ve esnek minder modelleridir.

minderci

 

Evimizde, yazlığımızda, ofisimizde vs. yerlerde kullandığımız en önemli ihtiyaçlardandır sandalyeler. Sandalyelerimizin rahat olması, konforlu olması, gösterişli olması ve göze hoş görünmesi için minderciden mutlaka minderler alırız. Minder kullanmak bizler için önemli olduğundan zamanla sandalyelerde kullanılacak minderler hayatımıza girmiştir. Minderli olan sandalyeler hem daha rahat hem de göze daha hoş görünmektedir. Bu nedenle de minder işine soyunan pek çok firma vardır. Ancak kalite, desen ve göze hoş görünme konuları firmalar için önem arz etmiştir.

Şirketimizde bu konuların ışığında sandalye minderi, yer minderi, şezlong minderi, salıncak minderi, vb. konularında iştigal etmekte olup,  İşini özverili bir şekilde yaparak kaliteli mal üretme ve hizmet kalitesini koruma konusunda çok mesafe kat etmiştir.

Kırmızı minder
İş böyle olunca üretilen malın kalitesi, modeli, satıştan sonraki hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti vb. konulara şirketimiz öncelik vermiştir. Şirketimiz fiyat konusunda ve model çeşitleri konusunda da tartışmasız sektörün öncülerinden biridir.

Modern minder

Minder konusunda geçmişten günümüze kazandığı tecrübeler ile çalışan ve yoğrulan firmamız zaman içerisinde bazı şehirlerde bayilik sistemine geçmiştir. İstanbul’da imalat yapan firmamız, İstanbul minderci, Ankara minderci, Kocaeli minderci, Bursa minderci ve İzmir minderci isimleri ile aradığınızda kolayca ulaşabileceksiniz.  İstanbul minderci ve Ankara minderci bayimizde sadece Kafe, Restoran, Havuz, Okul, Bahçe, Otel, Tatil Köyleri, Spor Salonları ve benzeri işletmelere yönelik sandalye minderi çeşitleri, İzmir minderci firmamızda Sahil, plaj, Havuz, Otel, Hotel, Tatil Köyleri ve benzeri işletmelere yönelik şezlong minderi çeşitleri, Bursa minderci ve Kocaeli minderci bayilerimizde de Yazlık, villa, otel, site, tatil köyü, hotel işletmelerine yönelik minderler imal edilmektedir. Minderci firmamız İmal ettiği minderlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmaktadır.

Şark Köşesi Minderleri

minder imalatı

şark köşeleri resimleri

Şark köşesi modelleri için lütfen tıklayın

Çeşit çeşit sedir modellerimiz ile talebiniz doğrultusunda imalatını yapacağımız istediğiniz renk ve ölçülerle hazırlanacak sedir modelleri için İstanbul Şişli’de bulunan firmamıza bekliyoruz.

Sedir, eski koltuklara ve köşelere verilen eşyaların isimleridir. Kimi bölgelerde makat da denir. Makat arapça bir kelime olup, koltuk manasına gelmektedir.

Sedir ülkemizin eskimeyen bir kültürüdür. Yeni teknoloji ve farklı renklerle buluşan yeni nesil kumaşlarla eski kültürümüzü bir araya getirerek evlerinizde başka bir mekan kuruyoruz.

Alışa gelmiş koltuk  modelleri ve oturma grupları insanları artık sıkmaya başladı. Klasikleşen köşe koltuklar ve çekyatlar her yerde aynı model. Modanın her sene popüler hale getirdiği renk ve tasarımları insanları tüketime ve israfa zorluyor. Hal bu ki, kaliteli bir sedir ve üzerinde sağlam süngerlerle döşenmiş minderler size bir ömür boyu yetecektir.

Minder İmalatı

Evinizde oluşturacağınız sıcak ve modern bir köy odası misafirlerinizi rahat bir ortam hazırlayacaktır. Onun için sitemizdeki minder modelleri yada başka tarzda istediğiniz bir sedir modelinde size yardımcı olabiliriz.

Modern minder kılıfları

Şark köşesi minderleri ve sedirler her zaman insanların içinde sıcak bir his uyandırır. Sohbet mekanlarına ve nargile salonlarına şark köşesi ve sedir yapılmasının sebebi de tam olarak budur.

Evinize bir şark köşesi almaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken şey, sediri görmeniz ve test etmeniz olmalıdır. Aksi durumda internet üzerinden sipariş vererek sedir almanızı tavsiye etmiyoruz. Sedirlerde kullanılan malzemeler çok önemlidir. İskeletin hangi ağaçtan yapıldığı, kumaş yada halının dokuma kumaş mı, naylon/akrilik  mi oldu çok önemlidir. Yıkanabilir olması ve fermuarlı olması da önemlidir.

Modern Minder İmalatı

Boya ve cila varsa bunlara da bakmalısınız. İşçilik ve ürün hakkında yakından bilgi almalısınız. Aksi halde hoş olmayan sonuçlarla karşılaşmanız mümkündür. O sebeple sedir fiyatlarını araştırırken, sadece fiyatlarına aldanmayın. Yani fiyata göre sedir almayın.

Sizi İstanbul‘da bulunan mağazamıza beklemekteyiz.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz tüm ilçeler aşağıda sıralanmıştır:

Adalar ilçesi, 
Arnavutköy ilçesi,
Ataşehir ilçesi, 
Avcılar ilçesi, 
Bağcılar ilçesi, 
Bahçelievler ilçesi, 
Bakırköy ilçesi, 
Başakşehir ilçesi, 
Bayrampaşa ilçesi, 
Beşiktaş ilçesi, 
Beykoz ilçesi, 
Beylikdüzü ilçesi, 
Beyoğlu ilçesi, 
Büyükçekmece ilçesi, 
Çatalca ilçesi, 
Çekmeköy ilçesi, 
Esenler ilçesi, 
Esenyurt ilçesi, 
Eyüp ilçesi, 
Fatih ilçesi, 
Gaziosmanpaşa (GOP)ilçesi, 
Güngören ilçesi, 
Kadıköy ilçesi, 
Kağıthane ilçesi, 
Kartal ilçesi, 
Küçükçekmece ilçesi, 
Maltepe ilçesi, 
Pendik ilçesi, 
Sancaktepe ilçesi, 
Sarıyer ilçesi, 
Silivri ilçesi, 
Sultanbeyli ilçesi, 
Sultangazi ilçesi, 
Şile ilçesi, 
Şişli ilçesi,
Tuzla ilçesi, 
Ümraniye ilçesi, 
Üsküdar ilçesi, 
Zeytinburnu ilçesi

Türkiye sınırları içinde minder satışı yaptığımız iller aşağıdaki şekilde sıralanmıştır:

Adana : 01
Adıyaman : 02
Afyonkarahisar : 03
Ağrı : 04
Aksaray : 68
Amasya : 05
Ankara : 06
Antalya : 07
Ardahan : 75
Artvin : 08
Aydın : 09
Balıkesir : 10
Bartın : 74
Batman : 72
Bayburt : 69
Bilecik : 11
Bingöl : 12
Bitlis : 13
Bolu : 14
Burdur : 15
Bursa : 16
Çanakkale : 17
Çankırı : 18
Çorum : 19
Denizli : 20
Diyarbakır : 21
Düzce : 81
Edirne : 22
Elazığ : 23
Erzincan : 24
Erzurum : 25
Eskişehir : 26
Gaziantep : 27
Giresun : 28
Gümüşhane : 29
Hakkari : 30
Hatay : 31
Iğdır : 76
Isparta : 32
İstanbul : 34
İzmir : 35
Kahramanmaraş : 46
Karabük : 78
Karaman : 70
Kars : 36
Kastamonu : 37
Kayseri : 38
Kırıkkale : 71
Kırklareli : 39
Kırşehir : 40
Kilis : 79
Kocaeli : 41
Konya : 42
Kütahya : 43
Malatya : 44
Manisa : 45
Mardin : 47
Mersin : 33
Muğla : 48
Muş : 49
Nevşehir : 50
Niğde : 51
Ordu : 52
Osmaniye : 80
Rize : 53
Sakarya : 54
Samsun : 55
Siirt : 56
Sinop : 57
Sivas : 58
Şanlıurfa : 63
Şırnak : 73
Tekirdağ : 59
Tokat : 60
Trabzon : 61
Tunceli : 62
Uşak : 64
Van : 65
Yalova : 77
Yozgat : 66
Zonguldak : 67

INSTAGRAM

23 Mart 2018 21441 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir Minderleri

Sedir Minder Modelleri Evinizde harcadığınız vakitlerin büyük bir kı mı ya alonda yada oturma oda ında geçmektedir O ebeple alonlarınız ve oturma odalarınızın daha şık ve...

Yer Minderleri Modelleri

Yer minderleri evler için ta arladığımız çeşitli kalite ve boyutlarda olan dekora yon malzemeleridir En belirgin özellikleri içinde bir ağaç i kelet olmama ı Hafif olma ı ve rahat bir...

Palet Mindeleri

Palet minder ya tık takımı on zamanların en popüler dekora yon modellerinden biri oldu Koltuk fiyatlarının oldukça yük ek olma ı tüketicileri ucuz yollu ve fakat güzel dekora yonlar...

Modern Şark Köşesi Modelleri ve Fiyatları

Şark köşe i, Anadolu'ya ait bir dekora yon kültürünün adıdır Anadolu'daki köyleri gezer eniz her evde bir makat yada edir dediğimiz oturma alanlarının olduğunu görür ünüz Bu...

YORUMLAR

Avatar
Meltem yucer 15 Haziran 2015

Fiat bilgisi almak istiyorum .80 ne 80 7 adet 80 ne 50 9 adet çok sert olmucak ve kilim desenli minder bahçede sedir için kullanılacak

Cevapla
Avatar
ENDER YÖNTEM 08 Ağustos 2018

Ürünleri görebileceğimiz Anadolu yakasında Maltepe civarında bir yer varmı ?

Cevapla