• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Sedir Modelleri Fiyatları

Gaziantep Sedir Modelleri

Mekanınız her nerede olursa olsun, Şark Dekorasyon size bir telefon kadar yakın. İstediğiniz modeli adresinize gönderiyoruz.

     

Modern hayat insanlara konfor ve rahatlık sunsa da çoğu zaman eski devirlerin sadeliği ve doğallığı günümüz insanının kendini dinleyebilmesi için en çok ihtiyacı olan özellikler olmaktadır.

Gaziantep sedir modelleri bu alanda farklı desenlerdeki çeşitleri ile Anadolu kültürünün sadeliğini evlerinize taşımanıza yardımcı olacaktır. Modeller arasında pek çok yörenin kendine ait desenleri bulunmaktadır. Kilimlerimizde de kullandığımız bu desenler salonlarımızda ya da oluşturmak istediğimiz şark köşelerimizde evimizde buram buram kültür kokmasına neden olacaktır. Modern anlamda kullanılan koltuk takımlarının, kültürümüzü yansıtan sedir modellerinden şaşalı görünümlerinin yanında tek farklı ödediğiniz yüksek meblağlar olacaktır.

INSTAGRAM

Gaziantep Şark Köşesi Modelleri

Gaziantep şark köşesi

Gaziantep sedir takımları, arasında koltuk modelleri bulunabildiği gibi minderli takımlarda bulmak mevcuttur. Evinizin farklı alanlarında oluşturacağınız kullanım şeklinize göre farklı tasarımlarda kullanışlı olabilmesi için sandıklı, yataklı işlevler eklenmiştir.

Takımlar arasında köşelerden, koltuk ve çekyat modellerine hatta minder takımlarına kadar evinizde oluşturmak istediğiniz farklı alanlar için pek çok seçenek bulabilirsiniz. İşletmeler içinde sedir özgün bir tasarımlar içermektedir. Kafeniz de insanlara sunacağınız Anadolu kültürü ile döşediğiniz otantik ortamda içilen kahve müşterilerinize daha bir lezzetli gelecektir. farklı aksesuarlarla iş yerinizin tasarımında oluşturacağınız kültürel ortam sayesinden parlak ışıklar ve gösterişli mobilyalarla döşenmiş yerlerden çok daha fazla ilgi toplayabileceksiniz.

Modellerdeki motiflere göre farklı kültürleri anlatan sedir takımlarla oluşturacağınız ortamlarda evinizde motiflerin yansıttığı yöreyi yaşayabileceksiniz. Yemen modelleri ile yemene giderken, Bağdat modelleri evinizde Bağdat tan bir köşe oluşturacaksınız. Gaziantep sedir fiyatları seçeceğiniz model ve takımlara göre farklılık gösterse de modern anlamda koltuk takımlarından çok uygun fiyatlarda bulunmaktadırlar.

Osmanlı saraylarının en vazgeçilmezleri olan sedirler, günümüzde de tarzından koparılmadan modern ayrıntılar katılarak salonlarında farklılık arayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle aksesuarları ile de evinizde oluşturacağınız dekorasyonlarla sıradanlığa meydan okumuş olacaksınız.

Sedir ve şark köşesi satışı yapan firmamız Gaziantep iline kadar servis yapmaktadır. Antep şehrimizin ilçeleri şu şekildedir:  Araban · İslahiye · Karkamış · Nizip · Nurdağı · Oğuzeli · Şahinbey · Şehitkâmil · Yavuzeli


04 Nisan 2018 18735 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve minderleri bir birine...

YORUMLAR

Avatar
mustafa 30 Kasım 2014

Bu fotodaki sedirsiz model ile Ürgüp modeli aynı mı, 3.5 3.5 3 metre ölçüsünde yaptirirsak fiyati ne olur,

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 03 Aralık 2014

  Aynı modeller. 1170 tl turar. İyi günler.

  Cevapla
Avatar
Nurcan 02 Ekim 2017

Modern sedirler de yapıyor musunuz çekmeçelik yada yataklı olanlardan

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 03 Ekim 2017

  Merhaba modern sedirler yapıyoruz. İstediğiniz renk ve desende özel sedir siparişi de verebilirsiniz. Yataklı sedir ve sandıklı sedir de olabilir.

  Cevapla