• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Balkon Teras sedir ve minder modelleri

Balkon dekorasyonu için kullanılan sedir minderleri ve balkon sedirleri için doğru adrestesiniz.
İnsanların yaz günlerinde en çok zaman geçirdiği yer evlerinin balkon ve teraslarıdır. Bu alanlar ne kadar güzel olursa kendimizi o kadar rahat hissederiz. Bu alanların hem havadar olması hem de açık alanlar olması sebebiyle günümüz mobilyaları kullanılmamaktadır.

EMİRGAN

Teras Dekorasyonu için kullanacağınız sedir ve koltuk modellerini sitemizden bulabilirsiniz.

Balkon ve teras için genelde kullanılan mobilyalar yerine küçük yer minderleridir. Hem daha çok kişiyi misafir edeceği gibi hem de koltuk takımlarına göre daha rahattır. Minderler özellik olarak kişilerin oturduğu yer dışında sırtını yaslayacağı yere de dik olacak şekilde hazırlanır. Maliyeti tamamıyla koltuk takımlarına göre avantajlı olup balkon ve teraslar için de en çok tercih edilen sedir modellerindendir.

  Sedir koltuk modelleri

Balkon ve teraslar aynı evimizin odaları gibi değerli yerlerdir. Sıcak yaz aylarında en çok vakit geçirilen yer olması sebebiyle kullanılan minderler üzerine oturulduğunda yada sırtımızı yasladığımızda terletmeyen kumaş kullanılıyor olması büyük avantajlarındandır. Günümüzün balkonları geniş oturulmak için uygun hale gelmiş bir vaziyettedir. İnsanlar balkonu balkon olarak değil oda halinde cam balkonla çevirip kullanmayı tercih etmişlerdir. Son derece mantıklı olan bu durum şu an için en çok kullanılanlar arasındadır.

Evin teras kısmı genelde daha rahat mobilyalarla döşendiği için minder şeklinde sedir modelleri kullanım açısından rahat olunabileceği için daha çok tercih edilir. Gelen kalabalık misafirler için evin diğer odaları dışında teras bölümünde de ağırlamak daha kolay olur. Balkon minderleri ve teras minder modelleri az yer kaplaması sebebiyle temizlik açısından da daha kolay olur. Ev hanımlarının da en çok tercih etmesinin nedeni ise temizliğinin kolay olmasıdır.

Almanya Sedir

Balkon Sedir Modelleri

Tarihi geçmişimizin işlendiği balkon sedirleri ve teras sedirleri minder modelleri her odada ayrı bir şıklık ve modernlik kattığı gibi balkonlarımızda da ayrı bir rahatlık katmaktadır.

Balkon ve Teras Sedir Modelleri

Balkon, teras ve bahçe dekorasyonunda kullanılan mobilyaları üreten firmamız sizin için kaliteli ve konforlu sedir modelleri sunuyor. Tüm modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Balkon sedir teras minder

INSTAGRAM

04 Nisan 2018 31620 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve minderleri bir birine...

YORUMLAR

Avatar
özkan çetinkaya 28 Ağustos 2015

533 280 79 04 beni ararsanız siparişim olacak özkan tşk

Cevapla
    Avatar
    Şark Köşeleri 05 Eylül 2015

    Müşteri temsilcisi arkadaşımız sizi aradı fakat telefonunuz yanıt vermedi. İyi günler.

    Cevapla