• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Bahçe Sedirleri ve Fiyatları (İndirimi Kaçırmayın)

Bahçe sedirleri bahçeniz için en şık dekorasyon eşyasıdır. Kullanım açısından da baktığımız da, en gerekli eşyalardan birisi olduğunu görürüz. Çünkü evinizin bir güzel bir bahçesi var. Burada oturmak, dinlenmek, yemek yemek yada çay içmek bahçelerin en güzel yanıdır. Fakat bahçenizde bir sedir yada şark köşesi tarzında oturma grubunuz yoksa büyük bir keyfi kaçırmışsınız demektir.  Bununla beraber misafirlerinizi de ağırlamanız açısından bahçenizde, bahçe sedirleri yada şark köşeleri en uygun eşyalardır.

sedir modeli

Sedir ve şark köşeleri

SEMAZENBahçe sedirleri fiyat bakımında kalite, renk ve motiflerine göre değişim gösterir. Bununla beraber sedir alacağınız bahçenin nerede olduğu da önemlidir. Hali ile nakliye masrafları söz konusu olacaktır. Firmamız İstanbul’dadır. O sebeple İstanbul dışında ikamet eden müşterilerimiz bahçe almak istedikleri evlerin hangi ilde olduğunu belirtmesi gerekmektedir.

Firmamız uzun yıllardır sedir modelleri ve bahçe mobilyaları konusunda tecrübeli ve kaliteli ürünler çıkarmaktadır. Bu bakımdan tereddüt etmeden istediğiniz minder ve sedir modelini seçerek bahçenize uygun eşyaların siparişi verebilirsiniz.

Osmanlı Şark Köşesi

HAKAN

Bütün sedir modellerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda size bahçe sedir takımları hakkında bir takım bilgiler sunduk. Arşivimizi inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilir, yada firmamızı arayarak istediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bahçe mobilyası deyince akla Şark Dekorasyon gelmektedir. Sedir ve masa- sandalye takımları ve istediğiniz renk ve desende minder modelleriyle hayallerinizdeki bahçe tasarımını gerçekleştiriyoruz. Bahçe mobilyası fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçin.

OSMAN GAZİ

Bahçe sedir ölçüleri

Sedirler 100cm yani 1 metre parçalardan oluşmaktadır. Bu sedirlerin birçoğu birbirine geçmeli olarak kurulmaktadır. Aşağıda boyları 100 cm olan modelleri inceleyebilirsiniz. Bununla beraber 1 üçlü iki tekli olan modeller de bulunuyor. Bu sedirlerin tekli ölçüsü 60 cm çiftli ölçüsü 130 cm’dir. Teras ve balkon için de uygundur.

Sedir şark köşesi

KERKÜK

Şark Dekorasyon bahar ve yaz aylarının yaklaşması neticesinde 2018 yılı için üretmiş olduğu bahçe mobilyaları ve bahçe sedirleri koleksiyonları hazır. Tabii üretim devam ediyor. Yeni ürünlerimiz de yakın zamanda sayfamızdan yayınlanacak. Ev tasarımıyla ilgili trendleri farkederek, oturma grupları adına salon, oturma odası, balkon ve bahçelerinde farklı bir dekorasyon yakalamak isteyenler için Şark Dekorasyon bir vazgeçilmez haline geldi.

Türkiye’nin en meşhur şark köşesi ve sedir imalatı yapan, İstanbul‘un alanında en popüler firması olan Şark Dekorasyon bahçe mobilyalarıyla da adını ön plana çıkaracak gibi duruyor.

bahce-mobilyalari

Bu yıl bahçe mobilyalarında ahşap sedir ve masa takımları yine ön planda olacak. Ahşap sedirlerin üzerine koyacağınız minder modelleri tamamıyla sizin sevkinize kalmış. İster beyaz ve krem yada açık kahve tarzında düz bir kumaş seçersiniz. İsterseniz desenli, çiçekli bir minder modeli tercih edebilirsiniz. Yada yine şark köşesi desenlerini anımsatacak kumaş modeli de seçebilirsiniz.

Tabii fotoğraflar da gördüğünüz ve bahçe mobilyası yada bahçe sedir ve masa takımları diye adlandırdığımız ahşap ürünlerden istediklerinizi evinizde de kullanmanız mümkündür. Bu yazımızda size bahçe mobilyaları hakkında bilgiler ve resimler sunduk. Bahçe mobilyaları fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin firmamız ile irtibata geçmesi rica olunur.

Şark köşesi mecidiye

MECİDİYE

Şark köşesi ahşap sedir köşe

MELİK

INSTAGRAM

23 Mart 2018 9090 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve minderleri bir birine...