• TurkishEnglishGermany

Kafe Sedir Takımı Modelleri

İstediğiniz ebatlar ve istediğini ahşap ve kumaş renginde kafe ve restoranlarınız için sedir imalatımız toptan ve perakende olarak devam ediyor. Cafe sedir takımları dilerseniz firmamızı ziyaret ederek görebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ilgili mekanınızı keşfe gelip fikir ve fiyatlandırma konusunda bilgi vermektedir. İstanbul dışı ve farklı ülkelere de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şark Dekorasyon ev dekorasyonu, balkon ve bahçe dekorasyonu, kafe ve restoran dekorasyonu için bir telefon kadar size yakın. Kafeler için sedir ve şark köşeleri firmamız tarafından üretilmekte ve satılmaktadır. Nargile kafe, çay bahçesi ve sohbet odaları gibi mekanları otantik hale getiren oturma grubu ve her türlü sedir modellerimiz mevcuttur.

Kafe Sedir Modelleri

Kafe sedir takımları daha çok iki kısım malzemeden yapılır. Çam ve Gürgen ağaç. Çam ağacından yapılmış (hemen alttaki model) ekonomik modeldir ve piyasada çokça görebilirsiniz. Nargile kafe, çay bahçeleri, çiğ köfte salonları gibi mekanlarda çokça kullanılır. Bu ürünler cilalı/vernikli ve cilasız olarak iki kısımdır.

Bir de daha lüks ve garantili olarak satışa sunduğumuz gürgen sedir modelleri bulunuyor. Bunlar daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sedirlerin tamamını cilalı, boyalı ve vernikli olarak satışa sunmaktayız. Aslında her nerede kullanacaksanız (ofis, kafe, iş yeri, bahçe, balkon, teras) cilasız olarak kullanmamanızı tavsiye ederiz. Hem ürünün daha çabuk çürümesine sebep olur ve hem de hızlı kirlenmesine sebep olursunuz.
kafe sedirleri

Şark Dekorasyon olarak hem evlere hem işyerlerine ve hem de cafe ve restourant tarzı işletmelere uygun sedirler satmaktayız. Burada önemli olan müşterilerimizin talepleridir. İmalatçı firma olmamız sebebi ile size düşen görev sadece hayal etmek ve sipariş vermek. Uzun yıllar neticesinde bir çok kafeterya, cafe, nargile kafe, çay bahçesi tarzında bir çok işletmenin sedir ve şark köşeleri dekorunu yaptık. Sizler de eğer yeni bir işletme açtıysanız yada elinizde bulunan ve eskiyen eşyaları değiştirmek istiyorsanız firmamıza bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın.  Kafe sedirleri Şark Dekorasyon tarafından üretilir ve satılır.

Kafe şark köşesi takımı

Bizler de Şark Dekorasyon olarak kendi kültürümüzü yansıtan sedir ve şark köşeleri üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde yeni ürünler ve oturma grupları hazırladık. Borda kumaşlar, mavi ve lacivert renklerin de ağırlıkta olduğu yeni desenlerle müşterilerimizi bu yıl da memnun etmeyi hedefliyoruz.

Esasında Kafe sedir modellerini ve kafeler için şark köşelerini ekim ayında hazırlamış ve piyasaya sunmuştuk.  Fakat yoğunluğumuzdan dolayı cafe sedirlerini internet üzerinden yayınlama fırsatını yeni bulduk. İlerleyen günlerde yeni sedir koleksiyonlarımızı da sizinle paylaşacağız.

Kafe Sedir Takımları

Kafe (cafe) sedir  fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin telefon aracılığı ile ölçü vererek fiyat almalarını rica ediyoruz.

 

INSTAGRAM

11 Şubat 2016 8595 okunma