• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Evde sedir imalatı nasıl yapılır?

Sedir İmalatı (Kaliteli ve Garantili)

Sedir imalatı ve ahşap şark köşesi üretimi nedir ve nerelerde kullanılır? Modern Sedir imalatı nasıl yapılır?

MODELLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dilerseniz önce size bundan bahsedelim. Sedir eskilerin koltuğudur. Anadolu insanlarının evlerinde, eski zamanlarda koltuk olmadığı için yerden yüksek ahşap iskeletlerle yapılmış oturma grupları desek yeridir. Günümüzde de hala sedirler en popüler ev eşyasıdır. Koltuklara nazaran daha kullanışlıdır. Seyyar minderleri ve ev ölçüsüne göre şekillenmesi sedirlerin en önemli özelliğidir. Sadece evlerde değil iş yerlerinde ofislerde, cafe ve restouranlarda ve daha bir çok mekanda sedirler ortamın en şık dekorasyon ürünüdür. Yazının başında da dediğimiz gibi seyyar minderleri rahat bir şekilde değişebilir, evin renk ve desenine uyum sağlar. Rahat yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Sedir üretimi ve şark köşesi imalatçısı hakkında bilgi mi arıyorsunuz?

Sedir imalatı Türkiye’nin her yerinde yapılan bir mobilya şekli değildir. Çünkü herkesin farklı bir mobilya zevki vardır. Sedir ve şark köşeleri genellikle belli insanlar tarafından kullanılan, özgün bir tarzı olan eşyalardır. Şark dekorasyon, uzun yıllardır İstanbul ve Marmara bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her bir bölgesine ürün servisi yapmış ve ticaret sonucundan müşterilerini memnun etmiştir. Hala ülkemizin bir çok bölgesine servisimiz devam etmektedir.
Ahşap sedir imalatı nasıl yapılır?

İmalatımız ve satış mağazamız istanbul’da Şişli Mecidiyeköy’dedir. Sedir ve şark köşesi imalatında daha çok gürgen ve kayın ağaçlarını kullanmaktayız. Sunta kesinlikle iskelet kısmında kullanılmaz. Fakat bazı müşterilerin özel siparişi doğrultusunda sunta yada mdf malzemeler kullanılarak yapmış olduğumuz sedir ve şark köşeleri de mevcuttur.

Evde Sedir İmalatı Nasıl Yapılır?

Evde sedir yapnak aslına çok basittir. Bunun için ahşap paletleri kullanabilirsiniz. Paletlerin ölçüsü genelde 80×120’dir. Çift paleti üst üste koyarak bu verdiğimiz ölçülerde minder siparişi verebilirsiniz. Bu paletleri dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Sitemizde palet sedir takımları ile bolca örnek model sunduk. Bu sedir takımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sedir Nereden Alınır?

Öncelikle sedir alacağınız firmanın asıl işi bu mudur? Bunu tespit etmelisiniz. Çünkü şark köşesi ve sedirler tamamen özgün mobilyadır. Ve dekorasyonda uyum ve ahenk arıyorsanız bu alanda profesyonelleşmiş ustaları bulmanız gerekir. İkinci nokta güvendir. İnternet üzerinden sedir ve şark köşesi almamanızı tavsiye ederiz. Üçüncü nokta kullanılan malzeme kalitesidir.

Evde sedir imalatı nasıl yapılır?

Şark Dekorasyon olarak yıllardır ürettiğimiz sedirlerden hiçbir şikayet almamak noktasında ve müşteriyi memnun etme konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz.  Yapmanız gereken tek şey İstanbul’da bulunan firmamıza ziyaret etmenizdir.

Bu yazımızda size şark köşesi ve sedir imalatı hakkında bilgi verdik. Benzer konuları sitemizde bulabilirsiniz.

 

26 Mart 2018 149 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Ankara Sedir Modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma ahiptir Geçmişten günümüze...

Sakarya sedir modelleri

Anadolu kültürünün her dönemde in anları me t eden çok farklı bir tarzı olmuştur Sakarya edir modelleri ile evinizde O manlıdan, Selçukludan hatta Yörük çadırlarından izler...

Modern Sedir Modelleri ve Fiyatları

Sedirler genelde ahşaptan yapılan oturma gruplarıdır Kimileri abit, duvar ve yerle bütünleşmiş, taşıma ve yer değiştirme imkanı olmayan eşyalardır Bazı edir modelleri i e kanepe...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El işçiliği ve teknolojinin...

YORUMLAR

Avatar
Atıf Tezyürürler 26 Mart 2018

Salona u şeklinde2,80~3,80~1,40.sedir fiyatı ne olur.?Altları çekmeceli.

Cevapla
Avatar
Atıf Tezyürürler 26 Mart 2018

Salona u şeklinde2,80~3,80~1,40.sedir fiyatı ne olur.?Altları çekmeceli.5054889911.telefonum.

Cevapla