• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Sedirci

Sedirci ve sedir hakkında

Mobilya sektörünü takip ediyorsanız eğer 2014 köşe koltukları mobilya trendleri içinde her biri ayrı güzelliğe sahip ve aynı zamanda kullanışlı köşe takımları ve sedirler de geçmektedir. Bu tip eşyaların ebatları farklılık gösterebilir. Eğer evinizde fazla oda yoksa yada odalarınız küçükse az yer kaplayan ve kaba olmayan bir sedir siparişi vermeniz daha uygundur. Hele bir de kiracı iseniz ve eviniz zaman zaman değişiyorsa çok büyük eşyalar ve köşe takımları almayın deriz. Çünkü küçük eşyalar ve mobilyalar her zaman için birçok ev yada odaya uygun olur.

sedirci-istanbul

Sedir köşe takımı

Eğer eviniz kendinize ait ve odalarınız büyükse elbette ona göre bir sedir almanızı tavsiye ederiz. Geniş ve rahat sedirlerde oturmayı kim istemez. Alacağınız sedirle ilgili olarak ahşap görünümlü yada kumaş kaplamalı iki tercihiniz bulunmaktadır. Ahşap görünümüz her zaman için daha farklı bir görüntü verir ve daha estetiktir. Fakat bu durum kişiden kişiye değişir. Kimileri bu tür eşyaları hiç önemsemez. Kumaş kaplama ahşap görünümlü sedire göre daha uygun fiyatlıdır. Sözü gelmişken bundan da bahsetmiş olalım.

Sedir koltuk

Sedirci’ye gittiğinizde bir sipariş verirken evinizde bulunan halı ve perde gibi diğer eşyaları da göz önünde bulundurun. Aynı renk ve desenleri alın demiyoruz. Çünkü bu şekilde aynı renk sıkıcı gelecektir. Anlatmak istediğimiz odada bir renk kombinesi yapmalısınız. Zıt renkler seçerseniz sedir daha da öne çıkar. Fakat yine bu zıt renkler dahi olsa, kumaşınızda halı yada perde gibi eşyalarla uyum içinde olan rekler de olmalıdır. Sedirin önüne bir sehpa koyabilirsiniz. Sehpaların etrafına koyacağınız güzel bir kaç tabure yada puf tabure de eve farklı bir hava estirir.

Tabii sedirci ile görüşmelerinizde, evinizle alakalı olarak onun da fikrini almayı unutmayın. Sedir için kumaş seçerken tek renk de seçebilirsiniz. Yada iki renkli kilim desenli kumaşlar da olabilir. Osmanlı tarzında ki kumaşlar da sedirlerde oldukça güzel durur. Zaten şark köşesi deyince de aklımıza bu tarz kumaşlar gelmektedir.

Şark Dekorasyon olarak, tercübeli ustalarımızla İstanbul ve çevresinde çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizden kaliteli ve anlayışlı sedirci ünvanını almış olmamız bize gurur veriyor. Eğer Şark Dekorasyon ile tanışmadıysanız en kısa sürede sizi firmamıza bekliyoruz.

Bu yazımızda size sedirci ve sedir hakkında bilgiler verdik. Sedir modellerimiz ve şark köşeleri minderi için ilgili konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

19 Aralık 2013 47 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir imalatçısı istanbul

Çeşit çeşit edir modellerimiz ile talebiniz doğrultu unda imalatını yapacağımız i tediğiniz renk ve ölçülerle hazırlanacak edir modelleri için İ tanbul Şişli'de bulunan...

Modern Sedir Modelleri ve Fiyatları

Modern Sedir Modelleri Sedirler genelde ahşaptan yapılan oturma gruplarıdır Kimileri abit, duvar ve yerle bütünleşmiş, taşıma ve yer değiştirme imkanı olmayan eşyalardır Bazı edir...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Sedir Koltuk Modelleri Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El...

Sedir Fiyatları

Şark Köşe i Sedir Fiyatları Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve...