Sedir Köşe Takımları ve Fiyatları

   Köşe sedir modelleri, geçmişten günümüze gelen kültürlerin başında gelmektedir. İlk hayatımıza Osmanlı Saraylarından girmiştir. Bakır süslerin ve Anadolu’nun yöresel desenlerinin hakim olduğu şimdiki haliyle çok modern ve zengin durmaktadır. Son zamanlarda adından bir hayli söz ettirmeyi başaran köşe sedir takımları evinizde, iş yerinizde kuracağınız şark köse modelleriyle sakin,huzurlu ve dinlendirici köşeler yapabilirsiniz.

Mobilya modelleri ve koltuk takımlarından sıkıldı iseniz şark köşesi modellerimiz tam size göre demektir. Bir köşe koltuk almak yerine, daha şık ve daha dayanıklı sedir köşesi almaya ne dersiniz?

SEDİR TAKIMLARI İÇİN menü kısmında bulunan SEDİR MODELLERİ sekmesini tıklayabilirsiniz.

           Köşe sedir takımları L ve U çeşitleriyle herkese hitap etmektedir. Birçok renk ve aksesuarlarla ahşabın şıklığıyla ve modernliğiyle evinizde,  iş yerinizde değişiklikler yaratabilirsiniz. Sedir denince ilk akla gelen ahşaba işlenen motifler ve oymalardır. Oymalara işlenen desenler her bir yöreye ait olup o yörenin el emeklerini gözler önüne serer. Köşe sedir takımlarının üzerine Osmanlı Saraylarında kullanılan desenler ve motiflerde işlenmektedir. Günümüzde yeni evlenecek çiftlerin çok fazlasıyla tercih ettiği Köşe sedir takımları hem sağlık açısından hem de kalite açısından önemli bir yer alıyor. Günümüzdeki klasikleşmiş oturma gruplarından sıkılanların, yenilik arayanların en çok tercih ettiği köse sedir modellerini bakır süs eşyaları ve zigon sehpalarla tamamladığımızda ortaya çok daha güzel görünüm çıkar. Köse sedir modellerinin en belirgin özelliklerinden biride oymaları ve sadeliğidir. Son zamanlarda Avrupa kültürünü yansıtan, modern adı altında üretilen koltukların tamamen eskidiğini artık herkes görüyor ve biliyor. Artık insanlar aynı şeyleri görmek yerine daha konforlu, renk renk, sade ve şık sedir koltuk takımlarını tercih ediyorlar.

Köşe Sedir Modelleri ve Fiyatları

Köse sedir fiyatları, günümüzde üretilen mobilya fiyatlarından çok daha uygundur. Özellikle iş yerlerinize seçeceğiniz Anadolu’ya yöresine ait kültürel özellikler taşıyan köse takımlarıyla gelen müşterilerinize dinlenme imkanı sağlayacaktır. Köse sedir fiyatları, bir sürü para vererek aldığınız koltuk takımları, oturma grupları, çekyatlar gibi çok yüksek bedellere almazsınız.

Şark köşesi fiyatları ölçü, model ve nakliye gibi etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 5000 TL olan bir sedirin fiyatı standartlarının dışına çıkan bir ölçü dahilinde 6000 TL olabilmektedir. Yada 4000 TL olan bir şark köşesinin nakliye dahil fiyatı 4500 TL olabiliyor.

Genel olarak sedirlerimiz standartlar dahilinde metre fiyatı 600 TL’den başlamaktadır. Metre fiyatları 1250 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir