• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Sedir Fiyatları

Şark Köşesi Sedir Fiyatları

Konumuza başlamadan önce dilerseniz sedir ve minderler arasındaki farka değinelim. Bu konuyu başa almamızın sebebi şu: Bir çok müşterimiz sedir ve minderleri bir birine karıştırmaktadır. O sebeple fiyat alırken de yanlış fiyat almaktadır. Sedirler yerden yaklaşık olarak 30-40 cm yüksekliğinde, genellikle ahşap iskeletten yapılmış koltuk tarzından oturma grubu yada köşe takımıdır. Minderler ise içerisinde sünger olan dış kısmı döşemelik kumaş yada halı ile kaplanmış dekor eşyasıdır. Minderler bazen yerde kullanılırken bazen de sedirlerin üzerinde de kullanılır. Fakat genellikle sedirlerin üzerinde minder olur. Yani fiyat alan müşterilerimize sedir fiyatı verdiğimizde minder fiyatları da bu fiyatlara dahildir.

Kültürümüzün içerisindeki “şark”, yani doğu parçası evlerimizde popülerliğini koruyamasa da hala onu yaşatmaya çalışanlar da yok değil. Şark köşesi ya da şark odası şeklinde düşünülerek tamamen doğunun ve eskinin çizgileriyle dekore edilen bu odalar tek kelimeyle insanı büyülüyor.

Şark köşeleri günümüzde pek kullanılmasa da bazı evlerin bazı bölümlerinde hala yaşatılmaktadır. Duvara asılan kilimler, sedir ve köşeli minderlerle yapılan oturma üniteleriyle şark köşeleri bazıları için hala vazgeçilmez.

Şark odaları ve bu tarzda dekorasyon, evlerin dışında cafe, restaurant gibi işletmelerde de tercih edilmektedir. Eğer siz de işletmeniz ya da eviniz için küçük bir şark köşesi yaptırmak istiyorsanız öncelikle “tam olarak ne istediğinize” karar verin. İşte size ilham verecek birkaç fotoğraf.

sedir-fiyatlari

Ahşap Sedir Fiyatları

Kafe ahşap sedir fiyatı: 200 TL
Modern sedir fiyatları: 700 TL
Sedir Minder fiyatı: 200 TL
Balkon sedir fiyatı: 300 TL
Bahçe sedir fiyatı: 300 TL

Yukarıdaki fiyatlar indirim ve kampanya döneminde değişim gösterebilir. Takım fiyatı değil, parça fiyatıdır. Takım fiyatı için ölçü ile birlikte fiyat alınız. KDV ve hariç fiyatlardır.

Sedir fiyatlarıyla ilgili olarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz öncelikle hangi modeli almaya karar verdiğini, hangi sediri yada şark köşesini beğendiğini bize söylemelidirler. Bununla birlikte sedir ölçüleri sedir fiyatı için çok önemlidir. Hali ile şark köşesi büyüdükçe ücret de artacaktır. Seçilen kumaş da sedir fiyatını etkilediği için bu konuda da bir karara varmış olmalısınız. Son olarak kalite konusunda da bilgi vermeniz gerekmektedir. Çünkü herkesin sedir anlayışı farklıdır. Kimisi balkonu için, kimisi terası, kimisi bahçesi için isterken kimileri de evinin salon yada oturma odasına sedir almak istemektedir. Tabii kafe yada restourant tarzı yerler de sedir kullanıyor olabilir. Bu doğrultuda herkesin istediği kalite farklıdır. 1. Sınıf ağaç, kumaş ve süngerden yapılmış sedir ile 3. Sınıf malzemelerden yapılmış sedir yada şark köşesinin fiyatının aynı olması mümkün değildir.

Bu durumda “Şark köşesinin metresi ne kadar?” gibi bir soru ile muhatap kalan müşteri temsilcilerimiz nasıl fiyat vereceği konusunda kararsız kalmaktadır. Çünkü metre fiyatında illa ki fiyat verecek olursak, 200 liraya da sedir olabilir 700 liraya da olabilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda netleşir.

Şark köşesi yada sedir tarzı mobilya alırken şunu unutmayın ki, maliyetlerden birisi de nakliyedir. Eğer ürün satın aldığınız firma size oldukça uzak ise fiyatlara elbette ki nakliye de eklenecektir.

Şark Dekorasyon olarak bizler genellikle müşterilerimizi bu konuda dinler, bütçesine uyabilecek en güzel sediri alması konusunda ona tecrübeli ustalarımız vasıtasıyla yardımcı oluruz. Burada en önemli nokta elbette ki müşterinin memnuniyeti ve talep etmiş olduğu oturma grubunu en güzel ve kaliteli şekilde teslim etmemizdir. Bu bakımdan telefon ile müşteri temsilcilerimizi arayarak “Sedir fiyatı nedir?” gibi bilgi alabilirsiniz. Fakat firmamıza gelerek, ustalarımızla çeşitli istişareler doğrultusunda bütçenize uygun ve taleplerinizi karşılayan en isabetli seçeneği tercih etmeniz sizin açınızdan daha uygun düşecektir. Ahşap sedir fiyatları 300 TL’den başlamaktadır. Balon, teras, bahçe, salon ve oturma odası gibi birçok mekana uygun sedir takımları modellerine göre fiyat aralıkları da değişiyor.

Bu yazımızda size sedir fiyatları hakkında bilgi verdik. Benzer konuları arşivimizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

25 Aralık 2017 251 okunma , ,
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir imalatçısı istanbul

Çeşit çeşit edir modellerimiz ile talebiniz doğrultu unda imalatını yapacağımız i tediğiniz renk ve ölçülerle hazırlanacak edir modelleri için İ tanbul Şişli'de bulunan...

Modern Sedir Modelleri ve Fiyatları

Modern Sedir Modelleri Sedirler genelde ahşaptan yapılan oturma gruplarıdır Kimileri abit, duvar ve yerle bütünleşmiş, taşıma ve yer değiştirme imkanı olmayan eşyalardır Bazı edir...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Sedir Koltuk Modelleri Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El...

Ankara Sedir Modelleri

Ankara şark köşe i minderleri ve edir modelleri Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara Kışları oğuk yazları kurak bir iklime ahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta...

YORUMLAR

Avatar
elif 25 Aralık 2017

iyi günler,bende evim için sedir istiyorum ama öyle keyfimden değil yani paramın çokluğundan değil,eşyamız yok çocuklarımla koltukta alamıyoruz uygun birşeyler yyaptırmka istedik burada sorduk ama bize fazla çıktı sizde bir fiyat verirmisiniz bize acaba….2 adet 2.40,bir adet 1.60,olacak..oturma alanı sanırım 60 uygun oluyor,minder hariç olsun şimdilik…teşekkür ederim…

Cevapla
  Avatar
  sarkkoseleri 25 Aralık 2017

  İyi günler Elif Hanım. Firmamızı ziyaret edebilirseniz. Bütçenize uygun sedir ve şark köşesi yapabiliriz. Saygılar.

  Cevapla
Avatar
selin 25 Aralık 2017

Bahce cardaginda rahat oturdugunda minderleri kaymicak sekilde ayakli altlari kolay yikanbilir alti yuksek olmama sartiyla sandikli kullanisli bir sedir yaptirmak istiyoruz.ölcüsü :duvarin bi kenari 3mtre 5 cm diger kenari da 2 metre 65 cm olucak.minderin kumasi temizligi kolay olabilek sekilde istiyoruz.verdigimiz ölcuye göre fiyat nasil olur

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 25 Aralık 2017

  Beğendiğiniz belli bir model var mı?

  Cevapla
Avatar
Burak 25 Aralık 2017

Cafe actikda bu şark köşelerinde yardımcı olabilirsiniz irtibat tel alabilir miyiz yerimiz izmir ciglide

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 25 Aralık 2017

  İletişim kısmından bize ulaşın lütfen.

  Cevapla
Avatar
hüma balkan 25 Aralık 2017

Eskisehirde adres verebilirmisiniz

Cevapla
Avatar
Muzaffer 25 Aralık 2017

2m 2.15m1.90m1.10m1.80m1.60m1.60m1.10m olcak sedir bize minderleriyle kaça cikar

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 25 Aralık 2017

  Ölçüler biraz karışık olmuş.

  Cevapla
Avatar
Faruk Bey 25 Aralık 2017

Iyi günler ben de odama Gelibolu modelinizden 3.90×3.00×3.00 boyutlarında tahmini fiyat almak istiyorum…
Not: 3.90 odanın duvardan duvara eni…
Diğer 3 metre yi de yine duvardan ölçtüm…şehir Nigde

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 25 Aralık 2017

  5000 TL

  Cevapla