Sedir Fiyatları

Sedir fiyatları hakkında

Konumuza başlamadan önce dilerseniz sedir ve minderler arasındaki farka değinelim. Bu konuyu başa almamızın sebebi şu: Bir çok müşterimiz sedir ve minderleri bir birine karıştırmaktadır. O sebeple fiyat alırken de yanlış fiyat almaktadır. Sedirler yerden yaklaşık olarak 30-40 cm yüksekliğinde, genellikle ahşap iskeletten yapılmış koltuk tarzından oturma grubu yada köşe takımıdır. Minderler ise içerisinde sünger olan dış kısmı döşemelik kumaş yada halı ile kaplanmış dekor eşyasıdır. Minderler bazen yerde kullanılırken bazen de sedirlerin üzerinde de kullanılır. Fakat genellikle sedirlerin üzerinde minder olur. Yani fiyat alan müşterilerimize sedir fiyatı verdiğimizde minder fiyatları da bu fiyatlara dahildir.

sedir-fiyatlari

 

Sedir fiyatlarıyla ilgili olarak bilgi almak isteyen müşterilerimiz öncelikle hangi modeli almaya karar verdiğini, hangi sediri yada şark köşesini beğendiğini bize söylemelidirler. Bununla birlikte sedir ölçüleri sedir fiyatı için çok önemlidir. Hali ile şark köşesi büyüdükçe ücret de artacaktır. Seçilen kumaş da sedir fiyatını etkilediği için bu konuda da bir karara varmış olmalısınız. Son olarak kalite konusunda da bilgi vermeniz gerekmektedir. Çünkü herkesin sedir anlayışı farklıdır. Kimisi balkonu için, kimisi terası, kimisi bahçesi için isterken kimileri de evinin salon yada oturma odasına sedir almak istemektedir. Tabii kafe yada restourant tarzı yerler de sedir kullanıyor olabilir. Bu doğrultuda herkesin istediği kalite farklıdır. 1. Sınıf ağaç, kumaş ve süngerden yapılmış sedir ile 3. Sınıf malzemelerden yapılmış sedir yada şark köşesinin fiyatının aynı olması mümkün değildir.

Bu durumda “Şark köşesinin metresi ne kadar?” gibi bir soru ile muhatap kalan müşteri temsilcilerimiz nasıl fiyat vereceği konusunda kararsız kalmaktadır. Çünkü metre fiyatında illa ki fiyat verecek olursak, 200 liraya da sedir olabilir 700 liraya da olabilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda netleşir.

Şark köşesi yada sedir tarzı mobilya alırken şunu unutmayın ki, maliyetlerden birisi de nakliyedir. Eğer ürün satın aldığınız firma size oldukça uzak ise fiyatlara elbette ki nakliye de eklenecektir.

Şark Dekorasyon olarak bizler genellikle müşterilerimizi bu konuda dinler, bütçesine uyabilecek en güzel sediri alması konusunda ona tecrübeli ustalarımız vasıtasıyla yardımcı oluruz. Burada en önemli nokta elbette ki müşterinin memnuniyeti ve talep etmiş olduğu oturma grubunu en güzel ve kaliteli şekilde teslim etmemizdir. Bu bakımdan telefon ile müşteri temsilcilerimizi arayarak “Sedir fiyatı nedir?” gibi bilgi alabilirsiniz. Fakat firmamıza gelerek, ustalarımızla çeşitli istişareler doğrultusunda bütçenize uygun ve taleplerinizi karşılayan en isabetli seçeneği tercih etmeniz sizin açınızdan daha uygun düşecektir.

Bu yazımızda size sedir fiyatları hakkında bilgi verdik. Benzer konuları arşivimizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sedirci başlıklı makalemizde istanbul, sedir koltuk ve sedir köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Sedir Fiyatları için 11 cevap

 1. elif diyorki:

  iyi günler,bende evim için sedir istiyorum ama öyle keyfimden değil yani paramın çokluğundan değil,eşyamız yok çocuklarımla koltukta alamıyoruz uygun birşeyler yyaptırmka istedik burada sorduk ama bize fazla çıktı sizde bir fiyat verirmisiniz bize acaba….2 adet 2.40,bir adet 1.60,olacak..oturma alanı sanırım 60 uygun oluyor,minder hariç olsun şimdilik…teşekkür ederim…

  • sarkkoseleri diyorki:

   İyi günler Elif Hanım. Firmamızı ziyaret edebilirseniz. Bütçenize uygun sedir ve şark köşesi yapabiliriz. Saygılar.

 2. selin diyorki:

  Bahce cardaginda rahat oturdugunda minderleri kaymicak sekilde ayakli altlari kolay yikanbilir alti yuksek olmama sartiyla sandikli kullanisli bir sedir yaptirmak istiyoruz.ölcüsü :duvarin bi kenari 3mtre 5 cm diger kenari da 2 metre 65 cm olucak.minderin kumasi temizligi kolay olabilek sekilde istiyoruz.verdigimiz ölcuye göre fiyat nasil olur

 3. Burak diyorki:

  Cafe actikda bu şark köşelerinde yardımcı olabilirsiniz irtibat tel alabilir miyiz yerimiz izmir ciglide

 4. hüma balkan diyorki:

  Eskisehirde adres verebilirmisiniz

 5. Muzaffer diyorki:

  2m 2.15m1.90m1.10m1.80m1.60m1.60m1.10m olcak sedir bize minderleriyle kaça cikar

 6. Faruk Bey diyorki:

  Iyi günler ben de odama Gelibolu modelinizden 3.90×3.00×3.00 boyutlarında tahmini fiyat almak istiyorum…
  Not: 3.90 odanın duvardan duvara eni…
  Diğer 3 metre yi de yine duvardan ölçtüm…şehir Nigde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir