Şark Köşesi Sedir Modelleri

Sedir şark köşesi modelleri

Şark köşesi modelleri ve şark köşeleri insanların çoğu zamanlarını geçirmiş oldukları ve dinlenmek amacı ile keyif yaptıkları anlarda vazgeçilmezlerdendir.. Bununla birlikte insanların seneler geçmesine karşın bu durumda olan şark köşesi modasıda halen devam ediyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra kenarlarına sedir yada minderlerin orta kısma gümüş sini yerler için kilim kullanılması yanı sıra duvarlarında ise aksesuarları ile tamamlıyor..
Sedir modelleri

Sedir modelleri için menüden SEDİR MODELLERİ sekmesini, Minder modelleri için de ŞARK KÖŞESİ MİNDERLERİ sekmesini tıklayabilirsiniz.

Şark köşeleri nargile keyifleri sohbetleri ve çay saatleri için vazgeçilmeyen yerlerdir. Modern olan bu şark köşeleri ile birlikte dekoratif alanlar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şark sofrası ile bir tane sehpa da uygulanırsa eğer güzel olabilir.

sedir takımları

Son yıllarda kafe ve türkü evlerinde bolca görebileceğiniz bu tasarım modelleri sadece bu tarz ortamlar için değil evler için de uygulanabiliyor. Firmamız kafeler için şark köşesi modelleri çok fazla satmadığını belirtmek isteriz. Daha çok birinci sınıf ağaç, sünger ve kumaş gibi şark köşesi malzemeleri kullandığımızdan dolayı kafeler ve türkü evleri için sedir fiyatlarımız ve şark köşesi fiyatlarımız yüksek gelebiliyor.

Sedir modelleri

Şark köşeleri ile sizinde evlerinizin odaların oldukça güzel bir köşe yapabilirsiniz. Halılar ve kilim desenli modelleri ile kilim serdikten sonra küçük yastık ve minderler ile şark köşe modelleri elde edebilirsiniz. Daha sonrasında ise sehpa ve tepsi de koyarak tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında dekorların bu çeşitli olduğu bugünümüzde istediğiniz tüm herşeyi bulmanızda mümkün. Nargile keyifleri için oldukça güzel seçenek olacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir