• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Şark köşesi modelleri ve fiyatları

Günümüzde de misafir ağırlamak için her evde bulunması gereken şark odaları yavaş yavaş evlerdeki yerini almaktadır.Evinizin şıklığını tamamlayacak olan İstanbul şark odası özel dizaynı ve çekici aksesuarların kombinesi ile estetik zevklerin seçimi bir arada. Ahşabın usta ellerle buluşmasıyla oluşan şark odaları kullanıcıya özgür olma duygusunu yaşatıyor.Şark köşeleri Anadolu’nun vazgeçilmez bir ögesidir. Şark odalarının esintisini artık modern şehir yaşamlarında bunalan ruhlarımıza da taşıyabilir ve evlerimizin bir köşesini böyle renklendirebiliriz. Bu yönde hazırlanmış çok keyifli İstanbul şark odası modellerimizi değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Sedir modelleri için üst panelde bulunan SEDİR sekmesini tıklayabilirsiniz. Aynı şekilde minder modelleri için de MİNDER sekmesini tıklayabilirsiniz?

Şark köşesi minderleri ve şark köşesi sedirleri modelleri hakkında, fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile irtibat kurmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli ve garantili kumaş ve süngerlerden yapılmış sedir ve minder modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Şark Odası modelleri ve fiyatları

İstanbul şark odası tasarımı olarak yakın dostlarınızla birlikte keyifli sohbetlerin geçeceği ve onlara rahat bir oturma imkânı sunmak isteyenler için yer minderli şark odası modellerinin yanısıra yerden yüksek koltuk gibi takımlar seçebilirsiniz. Şark odası kültürünü sevenler için birbirinden güzel İstanbul Şark odası takımlarımızı müşterilerimizesunuyoruz.  Şark odası fiyatları tıpkı bir koltuk takımı gibidir.Sonuçta şark köşesi de bir oturma grubu gibi bir mobilya çeşididir. Şark köşesi fiyatlarını belirleyici olarak kullanılan ağaç kullanılan kumaş ve sünger kaliteleridir. Bunun yanında işçiliği ve mekânın boyutudur.Bu doğrultuda İstanbul şark odası fiyatlarında en makul ölçüde siz değerli müşterilerimizin bütçelerine göre yardımcı oluyoruz. Çok yüksek bütçeler ayırmadan sizlerde İstanbul şark odası takım ve modellerine sahip olabilir kendiniz için vakit geçirebileceğiniz özel alanlar yaratabilirsiniz.

Şark köşesi fiyatları hakkında:
Sedir ve şark köşelerinin sabit bir fiyatı maalesef yoktur. Çünkü her müşteri farklı kumaş ve renkte minder seçiyor. Her müşterinin ölçüleri farklı oluyor. Nakliye, paketleme, ölçü alma, özel ölçü gibi etkenler sebebi ile maliyetler değişebiliyor. Fakat müşterilerimiz genel olarak ortalama fiyat bilgisi almak istediklerini söylüyorlar. Bunun için şark köşesi minder fiyatları ortalama olarak 200 TL civarındadır. Bu fiyat 10 cm kalınlık 90 cm boy ve 60 cm derinlik için geçerli olup, sırt yaslanma minderleri de fiyata dahildir. Fakat ölçülerde değişme, uzama, kalınlaşma ve daha lüks kumaş tercihlerinde yada özel uygulamalarda fiyatlar tabii ki değişiyor. Burada yazdığımız fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ediniz. Bunun için alt panelde bulunan yorum kısmını kullanabilir yada bizimle iletişim kurabilirsin. Sedir fiyatlarına gelecek olursak. Yukarıda bahsettiğimi maliyet ve fiyat esasları sedir için de geçerli olup, ortalama olarak sedirlerin metre fiyatı 700 TL civarından başlayıp, 1200 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu sedirlerin ölçüleri dıştan dışa 70 cm, yükseklik oturum 40 cm’dir. Gürgen iskelet, 32 DNS sert sünger ve yıkanabilir dokuma kumaş.

İstanbul merkezli firmamızın amacı şark odası hayranlarını özledikleri mekânlarında evlerinde ve iş yerlerinde görmek istedikleri Anadolu gelenekleri ile süslenmiş ürünlerle bir araya getirmektir. Kaliteli ve makul fiyat bileşimi ile Türkiye’nin birçok yerine hizmet veren İstanbul şark odası takım ve modellerini müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Biz işimizi ciddiye alıyoruz sizde evinizi ciddiye alıyorsanız bizi ziyaret edin.

Bu konuda verilen fiyatlar güncel olmayabilir. Lütfen alt paneli kullanarak fiyatları teyit ediniz. Yada iletişim kısmından müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz.

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır şark köşesi modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

30 Eylül 2017 33 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Diyarbakır şark köşesi modelleri

Diyarbakır şark oda ı i imli ayfamıza hoşgeldiniz Bölgenin kültürel zenginliklerinden biri olan Diyarbakır şark köşe i modellerine yönelik artan talep gün geçtikçe artmaktadır...

Şark Minder Fiyatları

Şark köşe i minderleri 90 cm yada 100 cm ölçülerindedir Büyük boy minderleri 180 yada 190 cm boyundadır Bu şekilde ufak boylar için bir minder bir ya tık yada bir büyük boy minder iki...

Şark odası nasıl yapılır?

Şark oda ı yapmak i teyen ziyaretçilerimize bu başlık altında ücret iz hizmet vereceğiz Şark oda ı yapılırken nelere dikkat etmeliyiz Şark köşe i malzemeleri nelerdir  Bu başlıklar...

Şark Köşesi Dizaynı

İ tanbul'da bulunan firmamızda şark köşe i oluşturabilmeniz için her türlü şark köşe i malzemeleri mevcuttur Mevcut malzemelerimizin dışında talepleriniz doğrultu unda...

YORUMLAR

Avatar
Necmettin özafşar 05357896765 30 Eylül 2017

Slm olzel olcu sadece oturma ve sirt minderi yaptircam fiyat verenilirmisiniz ank gonderilecek
Oturma minderi :2 adet123*84
2 adet 113*104
1 adet 100*84
Sırt minderleri:2adet123*43
2 adet 113*43
1 adet 100*43
1adet 104*43

Cevapla
    Avatar
    Şark Köşeleri 30 Eylül 2017

    Merhabalar.

    Şark köşesi minderleri için mi sedirler için mi fiyat almak istiyorsunuz?

    Cevapla