Şark Köşesi Minder Çeşitleri

İstanbul Şişli’de bulunan imalat ve satış yerimizden istediğiniz ölçü ve renklerde şark köşesi minderleri ve köy minderleri satın alabilirsiniz. Bütçenize göre çeşitli fiyat aralıklarında ve çeşitli kalitelerde minder modellerimiz mevcuttur. Bir çok kimse köy minderleri nerede bulunur? Şark köşesi nerede satılır şeklinde internette arama yapmaktadır. Siz bu şekilde arama sonucunda bize ulaştıysanız doğru adrestesiniz demektir. Firmamızda her türlü sedir, şark odası ve köy odası malzemeleri bulunmaktadır.

Evinizin bir odasına şark köşesi yapmaya karar vermeden önce dekorasyon konusunda bir uyum olması gerektiğini unutmayın. Yani seçeceğiniz minder kumaşları ve ebatları odanızda hoş olmayan bir görüntü bırakmamalıdır. Bunun için ilk önce renk düzenine önem vermelisiniz. Kumaş kartelasından seçeceğiniz kumaşı evinizdeki diğer eşya, kumaş ve perdelerle uyumlu olması gerektiğini diğer bir tabirle kombine yada kombinasyon olması gerektiğini unutmayın.

Sedir ve şark köşesi için Minder modellerinde en çok sorulan sorulardan birisi kumaşların yıkanabilir olup olmaması. Şark Dekorasyon olacak satış yaptığımız minderlerin tamamı dokuma kumaşlardan oluşmaktadır. Ve yıkanabilir özelliktedir. Fakat bazı ekonomik minderler bu istisnadır. Balkon yada bahçeler için ağırlıkta sattığımız ekonomik minder modellerinde yıkanma özelliği söz konusu değildir. Bu minderlerin fiyat aralığı genellikle 30-50 tl arasındadır. Tabii minder derken sadece oturum değil yastıklar da dahildir. Not:Ekonomik minderlere garanti vermemekteyiz.

Müşterilerimizin bizi arayarak sorduğu sorulardan biri de, sünger kalitesidir. Ekonomik minder modelleri dışında kullandığımız süngerlerin dns kalitesi minimum 28’dir. Genellikle 32 DNS yada 28 DNS kullanmaktayız. Süngerlerde çökme yada sönme gibi bir sorunu yoktur. Bu minderler üzerinde dilediğiniz gibi oturabilir ve yatabilirsiniz. Fakat üzerine basılmaması gerektiğini de belirtmek isteriz.

Şark köşeleri gün geçtikçe ülkemizde daha popüler olan bir dekorasyon stili haline geldi. Artık hemen hemen herkesin evinde bir odasının şark köşesi olduğunu görürsünüz. Sadelik ve abartıdan uzak olan bu dekor tarzı gerek ahşap mobilyaları ve gerekse sade minder tasarımları ile sıcak bir ortam sunuyor.

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Şark Köşesi Minder Çeşitleri için 4 cevap

 1. fazıl beldağlı diyorki:

  s.a ben şark kösesi minderler var kırmızıı ve krem renkli onlarınnn fıyatlarını ve ebatlarını öğrenebilirmiyimm ?

  • sarkkoseleri diyorki:

   Öncelikle aleykümselam.. Fiyatlar ebat, kalite ve nakliye gibi etkenlere göre değişim göstermektedir. Firmamızı arayarak yada ziyaret ederek daha net fiyat alabilirsiniz. Saygılar.

 2. Ayşegül diyorki:

  Merhaba hayirli geceler sizden urgup ve kudus sark odasi minder fiyatlarini ogrenmek istiyorum meail atarsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir