Şark Köşesi Dizaynı

Şark köşesi aksesuar

Şark köşesi aksesuarları için tıklayın

İstanbul’da bulunan firmamızda şark köşesi oluşturabilmeniz için her türlü şark köşesi malzemeleri mevcuttur. Mevcut malzemelerimizin dışında talepleriniz doğrultusunda istediğiniz ölçülerde çeşitli şark köşesi malzemeleri tarafımızdan üretilmektedir.

Şark Odası Dizaynı

Şark Köşesi Dizaynı

Şark Odası Dizaynı

Şark köşesi dizaynı gösterişten uzak, sıcak bir muhabbet ortamı oluşturmayı hedefleyen sedir ve minderlerden oluşan bir dekorasyondur. Oda tasarımı yaparken ne kadar sade ve uyumu ön plana alırsak o kadar güzel bir takım çıkarırız.

Şark köşesi sedir fiyatları için firmamız ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

Siz de evinizin bir odasını şark odası şekline getirmek istiyorsanız firmamıza gelerek gerekli malzemelerden satın alabilirsiniz. Bu yazımızda yukarıdaki fotoğraflar eşliğinde size bazı şark köşe malzemelerinden bahsedeceğiz.

Şark köşelerinin vazgeçilmez eşyalarından biri minderlerdir. Şark köşesi minderleri ile odanıza otantik bir hava verirsiniz. Bununla beraber misafirlerinize rahatça oturabilecekleri bir ortam hazırlarsınız.

Şark köşesi halıları ve kilimleri

Şark köşesi halı yada kilimlerini ister duvara asarak ister yere sererek bir dekor oluşturabilirsiniz. Kilimin üzerine dilerseniz güzel bir dekoratif sehpa koyabilirsiniz. Yukarıda da fotoğrafı olan altıgen sehpa hem odanın dekoruna yakışır hem de Osmanlı motiflerini temsil eder.

Minderlerin üzerine koyacağınız dirseklikler de, kullanışlı olmakla beraber dekoru zengin gösterir. Duvarınız müsaitse güzel ahşap raf da dekoru tamamlar. Rafın üzerine bakır gaz lambası yada mum tarzında aksesuarlar dize bilirsiniz.

Şark köşesi dekor modelleri

180 CM boyunda ve sırt yastıkları 90 cm ebatlarında güzel bir şark köşesi takımı.

Son olarak sedir yada şark köşesinin kenarına yada karşısına iki adet berjer yani tekli koltuk da odanızı daha şık hale getirecektir. Yukarıda fotoğrafı olan ürünlerin yanında diğer başlıkları da incelerseniz farklı model ve desenlerde ürünler bulacaksınız. Bakır aksesuarları kısmına da bakmanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında siteniz bulamadığınız fakat talep etmiş olduğunu şark köşesi eşyası varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yine şark odası yapmak isteyen müşterilerimiz tecrübeli ustalarımızın da fikrini alabilir. Şark köşesi dizaynı yaparken renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Birçok müşterimiz minder, sırt yastığı, kol dayama yastığı dediğimiz küp yastığı ve kilim deseninin aynı olmasını istiyor. Bu şekilde şark odası dizaynı olacağını düşünüyor. Fakat bu bilgi yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Odanın tamamının aynı desenle dizayn edilmesi görüntü kirliliğe sebep olur. Desen karmaşası ve aynı desenin odanın her kısmında görünmesi hoş bir tasarım değildir. Bunun yerine desenli kumaş yada halı ile desensiz kombinasyonu yapılması minder yada sediri daha çok ön plana alır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Şark Köşesi Dizaynı için 6 cevap

 1. serhat akdemir diyorki:

  Mrb ben Hollandadan Serhat.Size bir sorum olacak.Ben evime sark kosesi yaptirmak istiyorum ve bu sark kosesi yatak olacak sekilde olmasini istiyorum sedirlerin.Yurt disina yapip gonderebiliyor musunuz?Bana yardimci olursaniz sevinirim cvbinizi bekliyorum
  Slmlar
  Serhat Akdemir

  • sarkkoseleri diyorki:

   Merhaba Serhat bey. Elbette yataklı sedir modeli yapmaktayız. Yurt dışına kargo firmaları aracılığı ile gönderebiliriz.

 2. kemal diyorki:

  slm ben bu sene bartin daki evime sark kösesi yaptirmak istiyorum sol tarafi 3 metre sag tarafa dogruda 4 metre olacak sekilde ve yatakil sadirleri kaca mal olur bana

 3. mehmet emin öztürk diyorki:

  merhaba sıfır noktada 3metre ye 3 metre köşe açılınca çift kişilik yatak olabilecek şark köşesi
  bununla ilgili görsel veya şekiller varmı elinizde gönderebilirmisiniz
  birde maliyeti ne olur
  teslim yeri istanbul avrupa yakası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir