• TurkishEnglishGermany

Referanslar


emniyet mudurlugu logoanadolu gençlik derneği logo ihh logo png
diyanet işleri logososyal doku vakfı logoilim yayma cemiyeti logoturgev logo ilim yayma vakfı logo

Sedir ve şark köşeleri örnek projeler aynı zamanda referanslarımızdan bir kaç tanesidir. Şark Dekorasyon uzun yıllardır şark köşesi ve sedir modelleri geliştiren, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel imalat yapan bir firmadır. Bir çok resmi kuruluş ve sosyal platformların toplantı ve misafir odaları tarafımızdan tasarlanmış ve dekorasyonu tamamlanmıştır. Tecrübeli ustalarımızın yapmış olduğu sedir, şark köşesi ve minder modellerimizle ilgili olarak bu zamana kadar herhangi bir şikayet almamakla birlikte, satış sonrasında geri dönüş hizmetleri garanti kapsamındadır. Gerek işçilik konusunda kalite ve gerekse kullanılan malzemelerden dolayı ürünlerimizde bir sıkıntı olmayacağına dair garanti vermekteyiz.

Ahşap ürünlerde kullandığımız ağaç gürgen yada kayındır.
Minderler fermuarlıdır. Yıkanabilir özelliktedir. 30 derecede yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Tamamı dokuma kumaştır.
Süngerler gri sert süngerdir.

www.sarkkoseleri.com Şark Dekorasyon’un ürün tanıtım ve satış sitesidir. Burada bulunan bütün ürün ve fotoğraflar firmamıza aittir.

Şark Dekorasyon İstanbul‘da üretim ve satış yapar. Kargo ve ambar yolu yada şehirler arası otobüs firmaları ile Türkiye’nin her tarafına satış yapmaktadır.

04 Ocak 2014 317 okunma

YORUMLAR

Avatar
cuneyt 04 Ocak 2014

80m karelik bir alana nargile kahvesi yapmak istiyorum. bunun icin sark köselerine ihtiyacim var. isvircreye magzeme yollayabiliyormusunuz?

Cevapla
  Avatar
  sarkkoseleri 04 Ocak 2014

  Nargile için şark köşesi ve sedir modellerimiz mevcuttur. Sitemizi inceleyebilirsiniz. Yurtdışına ve İsviçreye şark köşesi satışımız bulunuyor. Saygılar.

  Cevapla
Avatar
hasim 04 Ocak 2014

ispanya ya satisiniz varsa modelleri ve fiyatlari gonderbilirmisiniz?

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 04 Ocak 2014

  Satışımız var. Hangi ürün hakkında fiyat istiyorsunuz?

  Cevapla
Avatar
harun karaca 04 Ocak 2014

yapmış olduğumuz bir cenaze evi için 40…m2 lik bir alan için şark köşesi düşünüyorum ürgüp modeli köşelerin fiyatı nekadardır.teşekkürler

Cevapla
  Avatar
  Şark Köşeleri 04 Ocak 2014

  Sedir mi sadece minderleri mi soruyorsunuz?

  Cevapla