Palet mindeleri

Palet minder yastık takımı son zamanların en popüler dekorasyon modeli oldu. Koltuk fiyatlarının oldukça yüksek olması tüketicileri ucuz yollu ve fakat güzel bir dekorasyon fikirleri üretmeye yönlendiriyor. Şark dekorasyon ailesi olarak satışa sunduğumuz palet üstü minder modelleri beklenilenin üzerinde beğeni ve paylaşım kazandı. Sizler de internette dolanırken Şark Dekorasyon ailesi tarafından üretilmiş paletten köşe takımı görebilirsiniz.

palet üstü minder

Palet üstüne minder modelleri üreten firmamız, değişik ebat, farklı kumaş modelleri ile hizmetinizdedir. Çeşitli fiyat aralığında bulunan palet minderleri için fiyat ve bilgi alınız.

palet minder yastık takımı

Palet üzerine minder almadan önce evinizin dekorasyonunu gözden geçirmeniz gerekmektedir. Çünkü palet minderinin kumaş rengini buna göre seçeceksiniz. Eğer evinizde belli bir renk ağır basıyorsa ve yoğun birşekilde kullanılmışsa bu renkten uzak durmanızı tavsiye ederiz. Hatta zıt renk seçmeniz daha dikkat çekici olacaktır.palet minderi fiyatları

Palet minder fiyatlarına gelince.. Önce palet minderi ölçüleri hakkında bilgi verelim. Piyasada bulunan paletler genellikle 120*80 ebatlarındadır. Dolayısı ile palet minderleri ölçüleri de yine bu boyutta olmalıdır. Minderlerin kalınlıkları konusunda tavsiyemiz 10 cm’dir. Her zaman müşterimize kaliteli minder takımı almalarını tavsiye etmekteyiz. Çünkü ucuz sünger bir müddet sonra muhakkak çökecektir. Palet minder yastık takımı fiyatlarına geri dönelim. 120X80X10 minder ve buna uygun 40x120x10 ebatlarında yastık aldığınızı farzedelim. Bundan sonrası kaliteye göre değişiyor desek yeridir. Pekiyi palet minderi fiyatları aralığı yok mu? diyebilirsiniz. Biz size bir fiyat aralığı yazacağız fakat siz yine de yorum kısmından detayları sorarak net fiyat alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ölçülere göre takriben fiyat aralığı 150 TL-350 TL’dir. palet minderi ölçüleri

İşte size palet üstü minder modellerinden bazı örnekler:
palet minderi nereden alınır

Son yıllarda en çok tercih edilen dekorasyon modellerinden biri de palet minder yastık takımı oluşturmak. Bunun sebeplerin başında kullanıcıların standart koltuk takımı ve mobilyalardan sıkılmış olması geliyor. Bu sebeple farklı tasarım arayışına giriyorlar. Türkiye’de bu tip sedir modellerin yaygınlaşmasında etkili olan firmamız farklı modellerde sedir ve şark köşeleri de yapmaktadır. Sizler de palet üstüne minder yastık takımı yaptırmayı düşünüyorsanız firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

palet şark köşesi palet sedir fiyatları palet sedir yapımı palet sedir palet sedirler palet üstü minder palet üstüne minder palet minderleri

Bir önceki yazımız olan Şark Köşesi Minder Çeşitleri başlıklı makalemizde köy odaları malzemeleri ve şark köşesi minderleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Palet mindeleri için 10 cevap

 1. elif özer diyorki:

  düz gri iki adet resimde çeşitli renklerde gözüken palet minderlerinden yaptırmak istiyorum. Fiyatı ne kadar acaba?

 2. Ozan Yiğit AYÇİÇEK diyorki:

  Merhaba,

  Resimlerde yukarı doğru çıkarken 7. Resimde gözüken minderden yaptırmak istiyoruz. Ölçülerimiz 80×110 iki adet istiyoruz. Bunun yanı sıra 5 adet de 42×42 sırt minderi istiyoruz. Yine resimlerde gözüktüğü gibi. Fiyat bilgisi alabilir miyiz?

 3. esra diyorki:

  tek renk palet minderlerinin fiyatı nedir benim ölçülerime göre

  2 adet en :1 metre boy:1.20
  1 adet en:80 cm boy:1.20 ye göre fiyat ne olur minderi ve arka yastığı ile birlikte tek renk gri kumaştan

  • Şark Köşeleri diyorki:

   Merhaba

   Arka yastıkları dahil, 1. sınıf kaliteli bir ürün olursa 900 TL. Ekonomik ürün isterseniz 600 TL’dir.

   İyi günler.

 4. Nazlı Kanlıoğlu diyorki:

  5 tane 80×120cm 5 farklı düz renk oturulan kısım için . 5 tane 40×120cm sırt dayanan kısım için. Fiyat alabilir miyim

 5. Ahmet diyorki:

  Merhabalar iyi günler; ben öğrenciyim ve odamda ki kalorifer peteğinin önüne vakit geçirmek için son fotoğraftaki gibi bir yer minderi istiyorum http://www.sarkkoseleri.com/wp-content/uploads/2016/11/palet-minderleri.jpg ölçü olarak 140x50x15 cm ölçülerinde istiyorum ona göre de sırt tarafı http://www.sarkkoseleri.com/wp-content/uploads/2016/11/palet-minderi-fiyatlari.jpg bundaki gibi. Acaba sırt minderi dahil ve dahil olmayan fiyatı öğrenebilir miyim

 6. Pınar s diyorki:

  Merhaba 80×120 4 adet minder
  40×120 sırt kalınlık 9 fotodaki krem ve son fotodaki haki gibi bir model düşünüyorum . Modellerdeki kalınlık ölçüsü 10 cm midir ? (2 palet üst üste ve tekerlek ile kullanıcam) fiyatınızı alabilirsem sevinirim.
  Tşk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir