Modern Sedir Modelleri ve Fiyatları

Modern Sedir Modelleri

Sedirler genelde ahşaptan yapılan oturma gruplarıdır. Kimileri sabit, duvar ve yerle bütünleşmiş, taşıma ve yer değiştirme imkanı olmayan eşyalardır. Bazı sedir modelleri ise kanepe gibi seyyar modellerdir. Öncelikle firmamızın ürettiği sedirlerin sabit olmadığını burada belirtmiş olalım. Modern sedirler ahşap ve metal iskeletli olmak üzere iki kısımdır. Firmamız metal iskeletten yaptığı sedirleri genelde bakır rengi yada siyaha boyamaktadır. Fakat sedir iskeletli modellerin pek popüler olmadığını hatırlatmak isteriz. Çünkü bu tarz sedirler daha çok balkon, teras ve bahçe mobilyası olarak kullanılıyor. Kafe, çay bahçesi, restourant gibi yerlerde de metal sedir takımları görmeniz mümkün. Ev içinde salon, oturma odası, misafir odası gibi mekanlara daha çok ahşap sedir yapıyoruz.

Burada görmüş olduğunuz modern sedir krem renge boyanmış ahşap bir şark köşesi. İskeleti gürgen ağacından yapıldığı için yıllarca kullanıma müsaittir. Dayanıklı ve güçlü bir ağaç olan gürgen en uzun ömürlü ağaçlardan biri olduğu için mobilya sanayisinde çok fazla tercih edilmesinin sebebi budur. Sunta ve mdf malzemeden de sedir yapılabiliyor fakat firma olarak çok tasvip etmediğimizi belirtmek isteriz.


Burada yine ahşap iskeletli ve işlemeli bir sedir görüyoruz. Klasik çizgilerle modern sedirin birleştiği güzel bir sedir modelidir. Minderler seyyar olduğu için kirlendiği zaman yıkanabilme özelliğine sahiptir. İstanbul’da bulunan imalatımız, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerine sevkiyat yapmaktadır. Avrupa ve diğer ülkelere de satışlarımız sürüyor. Aşağıda modern sedir fiyatları hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Modern sedir modellerinde kullandığımız minderlerin kumaşları pamuklu dokuma özelliğine sahiptir. Bazı modeller halı, bazı modellerin minderleri kilimden, bazı modellerin minderleri ise döşemelik kumaştan yapılmaktadır. Tabii bunların bir kısmı şark köşesi tarzında kimisi ise modern şark köşesi minderidir.

Burada bulunan sedir modelleri birer örnek niteliğindedir. Ana menüden sedir modelleri sekmesini tıklayarak bütün modern şark köşesi modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Modern Sedir Fiyatları

Modern sedirler ebatlar, nakliye, işçilik gibi faktörler ile fiyatlandırılıyor. Biz yine de burada bazı sedirlerin standart fiyatlarını verelim. Sedirlerin 90 cm yada 180 cm parçalardan oluştuğunu hatırlatalım. Bu sebeple modern sedir fiyatları da bu 90 cm parçalara göre belirleniyor.

Standart sedir: 700 TL

Yataklı sedir: 800 TL

Sandıklı Sedir: 800 TL

İşlemeli Sedir: 900 TL

Lüks Sedir: 1250 TL

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir