• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Modern Şark Odası Modelleri ve Fiyatları

Modern Şark Odası Minder Modelleri

Modern minder fiyatları

Bu tarz el işçiliği olan minderlerin her biri 90 cm’dir. Bazı modeller tek kat bazısı ise çift kat olarak dizayn edilmiştir. Tek minder ve sırt kısmı dahil bir 90 cm’lik minder takımının fiyatı 800 TL’dir. Fiyatlar güncel olamaya bilir. Lütfen sipariş vermeden önce fiyat alınız.

Hayatımızın her anında sedir ve minderler kullanılmaktadır. Gerek Şark usulü minderler, gerek sedirlerde kullanılan minderler olsun her mekanımız da kullanılmaktadır. Şark usulü minderler şark genelde şark köşelerinde kullanılmaktadır. Bu minderler özel imalat olup, şark köşeleri için özel imal edilmişlerdir. Sedirlerde kullanılan minderlerin iç yapısı ile şark köşelerinde kullanılan şark usulü minderlerin iç yapısı birbirinden farklıdır. Sedirlerde kullanılan minderler daha yumuşak ve daha farklı desenler olmasına rağmen, şark usulü minderlerde kullanılan desenler daha nostaljik ve Anadolu figürleri taşımaktadır. Sedirlerin ve şark köşelerinin vazgeçilmezleri olan minderler hayatımızda gerçekten çok büyük kolaylık ve rahatlıktır. Bu konularda ülkemizin çeşitli yerlerinde ve bölgelerinde faaliyet gösteren pek çok firma vardır. Bunlar gerek kalite yönünden gerekse de uygulama ve sipariş yönünden farklılık göstermektedir.

 

Modern şark odası fiyatları

Fiyatlar daha çok proje bazı hesaplanmaktadır. Fakat müşterilerimiz genel olarak fikir edinmek amacı ile ortalama fiyat istediği için bir minder ve yastık 90 cm boyunda olmak üzere 800 TL civarında seyretmektedir. Modern şark köşesi kumaşları sezon olarak sürekli değiştiğini unutmayın. Yeni sezon, yeni kumaş, kampanya ve indirim gibi konular sebebi ile hem fiyatlar ve hem de kumaşlar değişebiliyor.

Sektördeki firmaların kullandığı malzemelerin kalitesi, malzeme konusunda aslına en uygun olanın seçilmesine özen göstermesi,  Değişik model, desen ve ebatlardaki ürünleriyle müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmesi,  Müşteri odaklı olması ve sürekli iyileştirmede bulunması, Müşterilerinin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun ürünler oluşturması ve üretmesi çok büyük önem arz etmektedir. Şark usulü minder ve Sedir dendiği zaman genelde aklımıza doğu Anadolu, güneydoğu Anadolu, doğu Akdeniz ve iç Anadolu’da kullanılan şark köşeleri, şark usulü minderleri ve sedirleri akla gelmektedir.  Ülkemizin en önemli geleneği olan, atalarımızdan dedelerimizden günümüze kadar modifiye olarak ve modernleşerek gelen şark köşeleri ve sedirlerimiz için en kaliteli ve en güzel Anadolu desenli minderleri de ekleyerek buradan avrupaya açılmamız ve yurt dışına ihracat yapmamız büyük başarı olacaktır.

Modern şark odası modelleri sunduğumuz bu yazıda size minder fiyatları hakkında da bilgiler vermekteyiz. İstanbul’da Şişli’de bulunan imalatçı firmamıza gelerek yeni sezon kumaşlardan seçim yapabilirsiniz.

İmalatını İstanbul’da yaptığımız ve Türkiye’nin birçok yerine tedarik ettiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak kendimizi geliştirerek ürünlerimizi sizlere sunarak sektördeki faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Şark Köşesi Minder Çeşitleri başlıklı makalemizde köy odaları malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

29 Ocak 2018 190 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Şark Köşesi Minder Çeşitleri

İ tanbul Şişli'de bulunan imalat ve atış yerimizden i tediğiniz ölçü ve renklerde şark köşe i minderleri ve köy minderleri atın alabilir iniz Bütçenize göre çeşitli fiyat...

Şark Köşesi Minder Fiyatları

Minder fiyatları Şark köşe i almak i teyenlerin en çok merak ettiği e a lardan biri de şark köşelerinin fiyatlarıdır Fakat şark köşe i deyince herke aynı şeyi anlamaz Kimi i...

Şark Odası Minderleri

&nb p;             Şark oda ı minderleri, Anadolu’da ıkça görülen, günümüz in anlarının da özlediği ıcaklığı bizlere unan şark köşelerinin olmaz a olmazıdır...

Modern Şark Köşesi Modelleri

Şark köşe i, Anadolu'ya ait bir dekora yon kültürünün adıdır Anadolu'daki köyleri gezer eniz her evde bir makat yada edir dediğimiz oturma alanlarının olduğunu görür ünüz Bu...