Kütahya Şark Köşesi ve Sedir Modelleri

Kütahya Türkiye’nin orta bölgelerinde bulunan ufak ama şirin şehirlerinden biridir. Porselen deyince akla gelen bu güzel şehirde sadece porselen ürünler değil, ülkemize ait Anadolu kültürünü yansıtan ev ve bahçe tasarımları da görmek mümkündür. Kütahyanın köylerine gittiğinizde şark köşesi minder ve yastıklarından görebilirsiniz. Sedir dediğimiz ahşap koltuklar ve bu sedirlerin üzerinde yine şark minderleri ortama sıcak bir hava katar. Kütahya gibi Anadolu insanları da bu sıcak muhabbet ortamlarını severler.

Siz de eğer Kütahya kültürüne uygun SEDİR ve MİNDER modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Üst panelde bulunan Sedir ve Minder modelleri sekmesini tıklayarak ürünleri görebilirsiniz.

Kütahya Sedir Takımları

Ailevi olarak her hangi bir cafeye gittiğinizde şark köşesini tercih edebilir ve tercih sebepleriniz arasında daha pratik çözümler yaratarak görünüm açısından daha kaliteli bir yapıya sahip olabilirsiniz. Sedir takımları olarak cafeteryaların köşelerine kurulan dikdörtgen şeklinde oluşturulmuş masa sandalye ve kanepe gibi ürünlerin oluşturmuş olduğu görünüme denir. Şark köşesi aslında sedirin bir değişik görünümünden ibarettir. Fakat bu tür mobilyaların sadece kafelerde bulunduğunu sanmak yanlış bir fikir olur. Aksine sedir modellerini daha çok evlere yapıyoruz. Çünkü ev müşterileri sağlam ve kaliteli ürün istemekte olup, kafeler ekonomik ve 3. sınıf ürün istiyor. Firmamız da bu sebeple daha çok ev müşterilerine hizmet vermektedir. Maalesef kafelerde kullanılacak ucuz minder ve sedir takımları bizde mevcut değildir.

Şark köşesi mobilyaları öncelikle turistlerin ilgisini çekmektedir çünkü ülkemizin tarihi görünüm yapısından büyük önem taşımaktadır. Şark dizayn ile sizlere en iyi şekilde hizmetler verilmektedir. Hizmetlerin yanı sıra en iyi şekilde hizmetler verilmekte ve Şark odası olarak dizayn edilen bölümlere sadece aileler ve turistler kabul edilmektedir. Sedir Modelleri zerafetin ve öncülüğün tek adresi olarak bilinmektedir.

Ayrıca sıra geceleri yapılırken genelde sıklıkla kullanılan şark köşeleri sanatçıların ve dinleyicin uğrak yeri olmuştur. Farklılık göstergesi oluşan sistemler dahilinde her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak sistemli olarak çalışan firmalar şark köşelerini en çokta müşterilerini memnun etmek amacıyla hazırlayıp kullanıma sunmaya çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şark odası nasıl yapılır? başlıklı makalemizde şark köşesi dizaynı ve şark odası dizaynı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir