« Kafe sedir modelleri

Kafe sedirleri

Cafe-sedir-kafe-modelleri

KAFE SEDİR

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Kafe sedirleri için 11 cevap

  1. hasan diyorki:

    kafe sedir fiyatı nedir acaba alım yaptığımız zaman nasıl gönderim uyguluyorsunuz

    • sarkkoseleri diyorki:

      Kafe sedir fiyatları modele ve vernikli verniksiz olmasına göre değişiyor. Sedir takımlarının gideceği adres neresi acaba?

  2. bülent diyorki:

    Bana iki adet üstü çekyat gibi yattığımda rahatsız etmeyecek sünger li fakat altı cafe tarzı açık olacak,çardakta kullanacağım vernik li ve suya dayanıklı olacak şekilde 220 boyunda koltuk lazım,yerim Arnavutköy,Taşoluk é mailden fiyat verirseniz sevinirim

  3. Özlem YILDIRIM diyorki:

    Selamün aleyküm. Netten şark köşeleri modellerini takip ediyorum, bana bir evi döşeyecek şekilde şark köşesi takımları lazım.Nasipse onbir ay sonra memlekete dönüp sıfırdan ev döşeyeceğim.Tüm eşyalarımın şark köşesi olmasını istiyorum.Salon takımı U şeklinde, mutfak için yemek masası takımı,çocukların yatakları,çalışma odası için yer minderleri vs. Acaba kaba bir hesapla bana kaça mal olur.Yaptırmak istediğim zaman bir kolaylık toptan indirim ve üzerine promosyon hediye falan var mı? Malum pazarlıksız hediyesiz alışveriş yapmayan milletiz 🙂

    • Şark Köşeleri diyorki:

      Aleykümselam. Eviniz hayırlı olsun. Odalarınız ve ölçüleriniz netleştiğinde ürünler üzerinden bir karar verip fiyat çıkarırız. Fiyat konusunda imalatçı olduğumuz için gönlünüz rahat olsun. Yardımcı oluruz. Saygılar..

  4. Mine diyorki:

    Bu sedir takımın fiatı nedir parekende satışınız varmı

  5. Gökhan diyorki:

    Görseldeki takım sedirin fiyatı nedir Çiğköfte dükkanı işin düşünüyorum

  6. Ahmet diyorki:

    Yurt dışına kargonuz varmi

    • Şark Köşeleri diyorki:

      Merhaba.

      Sitemizde bulunan birçok sedir ve şark köşesi modeli Avrupa ülkelerine ve diğer ülkelerine gönderebiliyoruz. Detaylar için whatsap üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir