• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

kafe sedir takımları

Kafe sedir modelleri

Kafeler için sedir ve şark köşeleri firmamız tarafından üretilmekte ve satılmaktadır. Nargile kafe, çay bahçesi ve sohbet odaları gibi mekanları otantik hale getiren oturma grubu ve her türlü sedir modellerimiz mevcuttur.

SEDİR MODELLERİ için tıklayın

kafe sedirleri

Şark Dekorasyon olarak hem evlere hem işyerlerine ve hem de cafe ve restourant tarzı işletmelere uygun sedirler satmaktayız. Burada önemli olan müşterilerimizin talepleridir. İmalatçı firma olmamız sebebi ile size düşen görev sadece hayal etmek ve sipariş vermek. Uzun yıllar neticesinde bir çok kafeterya, cafe, nargile kafe, çay bahçesi tarzında bir çok işletmenin sedir ve şark köşeleri dekorunu yaptık. Sizler de eğer yeni bir işletme açtıysanız yada elinizde bulunan ve eskiyen eşyaları değiştirmek istiyorsanız firmamıza bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın.  Kafe sedirleri Şark Dekorasyon tarafından üretilir ve satılır.

Artık yeni bir yıl içindeyiz. Umarız yeni yılınız istediğiniz gibi huzurlu, başarılı ve hayırlı geçer. 2014 yılının başında yada 2013’ün son aylarında koltuk üreticileri 2014 yılında satış yapılacak yeni modellerini hazırladı. Bizler de Şark Dekorasyon olarak kendi kültürümüzü yansıtan sedir ve şark köşeleri üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde yeni ürünler ve oturma grupları hazırladık. Borda kumaşlar, mavi ve lacivert renklerin de ağırlıkta olduğu yeni desenlerle müşterilerimizi bu yıl da memnun etmeyi hedefliyoruz.

Esasında Kafe sedir modellerini ve kafeler için şark köşelerini ekim ayında hazırlamış ve piyasaya sunmuştuk.  Fakat yoğunluğumuzdan dolayı cafe sedirlerini internet üzerinden yayınlama fırsatını yeni bulduk. İlerleyen günlerde yeni sedir koleksiyonlarımızı da sizinle paylaşacağız.

Kafe (cafe) sedir  fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin telefon aracılığı ile ölçü vererek fiyat almalarını rica ediyoruz.

Bu yazımızda size Kafe sedirleri hakkında bilgi verdik. Cafe sedirleri ile ilgili olarak benzer kategorileri incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

03 Ocak 2014 47 okunma
Şark Köşeleri

Müşteri Temsilcisi

BENZER YAZILAR

Sedir imalatçısı istanbul

Çeşit çeşit edir modellerimiz ile talebiniz doğrultu unda imalatını yapacağımız i tediğiniz renk ve ölçülerle hazırlanacak edir modelleri için İ tanbul Şişli'de bulunan...

Modern Sedir Modelleri ve Fiyatları

Modern Sedir Modelleri Sedirler genelde ahşaptan yapılan oturma gruplarıdır Kimileri abit, duvar ve yerle bütünleşmiş, taşıma ve yer değiştirme imkanı olmayan eşyalardır Bazı edir...

Sedir Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Sedir Koltuk Modelleri Yaz geliyor ve bahçelerinizin ü ü olan, keyifle oturup, eşinizle do tunuzla çay kahve içeceğiniz 2018 model edir koltuk modellerimiz piya aya çıkmıştır El...

Sedir Fiyatları

Şark Köşe i Sedir Fiyatları Konumuza başlamadan önce diler eniz edir ve minderler ara ındaki farka değinelim Bu konuyu başa almamızın ebebi şu: Bir çok müşterimiz edir ve...