Ankara Sedir Modelleri

Ankara şark köşesi minderleri ve sedir modelleri

Başkent deyince ilk aklımıza gelen şehirdir Ankara. Kışları soğuk yazları kurak bir iklime sahip olan bu büyük şehir ülkenin tam orta yerinde bir konuma sahiptir. Geçmişten günümüze Türkiye’nin birçok kültünün bir arada toplanmasının sebebi elbette İç Anadolu Bölgesinde oluşu ve başken oluşundan kaynaklanıyor. Birçok sektörde adını ilk sıralara yazdıran Ankara mobilya sanayisinde de oldukça iyi seviyelere ulaştı. Modern koltuk takımları, klasik mobilyalar ve ofis mobilyaları noktasında Türkiye’nin birçok yerine mobilya satan şehir ne yazık ki Şark Köşesi ve sedir takımlarında beklenen performansı gösteremedi.

Bu kültür mirası yeni yeni gelişmekte olan önceden atalarımızın çadırlarında yer verdikleri şimdilerde evlerde yerini almaya başlayan şark köşeleridir. Günümüz insanı yeni mobilyalardan sıkılmış durumdalar ve evlerine farklı güzellik katacak mobilyalar aramaktadırlar. Ankara şark köşesi modeli tam da buna uygun mobilya seçeneğidir. Evinize ayrı bir hava ve güzellik verir. Geçmişin esintilerini hissetmenizi, üzerine oturduğunuzda sanki köy evindeymişsiniz gibi his veren Ankara şark köşesi modelleri artık modern mobilyaların yerini alabilecek güçtedir. Fakat az öncede söylediğimiz gibi mobilya merkezi haline gelmesine rağmen şark köşesinde ciddi bir hamle olmamıştır.

Ankara Şark köşesi modelleri

Size burada önemli bir noktadan bahsedelim: Ankara ilimizde bir mağazamız bulunmuyor. Fakat bu bölgeye satış ve sevkiyatımız devam ediyor.

Şark köşeleri takım haline getirilip insanların arzu ve isteklerine göre dizayn edilebilmektedir. Ankara şark köşesi takımları genel itibariyle köşe şeklindedir. Bazen de ikili ya da üçlü takım halinde hazırlanmaktadır. Kurulumu gayet kolay olup rahatlıkla özellikler bayanlar yerlerini değiştirebilmektedirler. Ankara şark köşesi takımları L ya da U şeklinde de yapılıp takımın orta kısmına çay, kahve, nargile konulacak özel yerlere yer verilmiştir. Kullanılan malzemeler itibariyle dokuma halı, ağaç olarak sedir, dikkat çekmektedir. Fiyat olarak baktığımızda Ankara şark köşesi fiyatları günümüz mobilyaları gibi pahalı ürünler olmamaktadır. Odanızın metrekaresi ya da istediğiniz malzemeler söz konusu olduğunda Ankara şark köşesi fiyatı buna bağlı olarak biraz fark edebilir. Fiyatlardan örnek verecek olursak:

MODELLERİN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN: SEDİR MODELLERİ

L şeklinde bir sedir köşesinin fiyatı: 3000 TL

Bir adet sehpa fiyatı: 600 TL

Bir adet kilim fiyatı: 200 TL

Bir ahşap duvar rafı: 130 TL

Bir adet heybe: 30 TL

Fiyatlarda KDV dahil olup, ayrıca nakliye bilgisi alınız. Bununla beraber kampanya ve indirimleri de takip etmenizi tavsiye ederiz.

İçinizin rahat edebileceği kolayca kullanabileceğiniz mobilya takımları bulmak biraz zor olabilir. Biz insanların her zaman bir ürün alacağımız zaman kaliteli ve uzun ömürlü olmasının yanında fiyatına da bakarız. Eğer ki bütün bu seçenekler bir arada bulabilirsek öyle o ürünü almaya karar veririz. Bütün bu saydıklarımızı Zonguldak şark köşelerinde bulabilirsiniz. Mobilya alırken iyi karar vermemiz gerekir.

Ankara Şark Köşesi Modelleri

Ankara ilimizin ilçeleri:

1-Akyurt 2-Altındağ 3- Ayaş 4-Bala 5-Beypazarı 6-Çamlıdere 7-Çankaya 8-Çubuk 9-Elmadağ 10-Etimesgut 11-Evren 12-Gölbaşı 13-Güdül 14-Haymana 15- Kalecik 16-Kazan 17- Keçiören 18-Kızılcahamam 19-Mamak 20- Nallıhan 21- Polatlı 22-Pursaklar 23- Sincan 24- Şereflikoçhisar 25-Yenimahalle’dir.

Bir önceki yazımız olan Sedir imalatçısı istanbul başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir