Ankara şark köşesi

Şark Dekorasyon Türkiye’nin her bölgesine şark köşesi ve sedir takımları sevkiyatı yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük şark köşesi markası olan Şark Dekorasyon kalitesi ile tanışmak size bir telefon kadar yakan.

ANKARA ŞARK KÖŞESİ MODELLERİ

Türk halkına has bir mekân tarzı olan şark köşesi son yıllarda evlerde kafelerde restoranlarda oldukça fazla yer almaya başladı. Şark köşesi takımları odanın kenar kısmına ya sedir ya da minderlerden oluşan bir bölüm oluşturularak yerleştirilebilir. Şark köşesinin aksesuarları denince Nargile, testi, duvar halısı, bakır güğüm, eski silahlar eski el işleme kilimler, siniler gibi objeler akla gelir. Fakat günümüzde şark köşeleri daha modern yapıya ulaşmıştır. Sedir imalatı Türkiye’nin her yerinde yapılan mobilya şekli değildir. Herkesin farklı bir mobilya zevki vardır. Sedir ve şark köşesi modelleri genellikle belli insanlar tarafından kullanılan özgün bir tarzı olan eşyalardandır. İmalatında gürgen ve kayın ağaçları kullanılmaktadır. Ankara Şark köşesi ve sedirler tamamen özgün mobilyalardır. İnternet üzerinden de şark köşesi satın alabilirsiniz.

Ankara şark köşesi

Ankara Şark köşesi alırken işçilik ve ürün hakkında yakından bilgi almalısınız. Sedir-şark köşesi fiyatları da kalitelerine göre oldukça uygundur. Şark köşesi bir tarzdır, yaşam şeklidir. Herkes bu tarzı beğenmeyebilir. Evinde istemeyebilir. Çünkü şark köşeleri tamamen kültür ile alakalı bir dekor şeklidir. Herkesin dekor anlayışının farklı olması gayet normaldir. Doğu kültürünün ev dekorasyonlarında görmek isteyenlerinin tercihlerinden biri olan şark köşeleri ev dekorasyonunda farklı tarzlar yaratmak isteyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Yakın dostlarla keyifli sohbetlerin yapılacağı rahat oturma imkânını misafirlerimize yaşatabiliriz. Yaşadığımız modern çağda geçmişi bir nebze olsun hatırlamak ve anmak için şark köşeleri önemli dekorasyonlardandır.

Ankara sedir minderi

Misafirlerimizi otantik mekânda ağırlamak istiyorsak evimizin bir odasını şark odası olarak döşeyebiliriz. Adından da anlaşılacağı gibi doğu kültürünün bir parçası olan şark köşeleri artık batıdaki modern şehirlerde de bulabiliyoruz. Günümüzde kafelerde şark köşelerine rastlamak mümkündür. Çoğu kafelerde mutlaka bir köşesini Ankara şark köşesi olarak ayırıyor ve müşterilerini otantik bir ortamda ağılamaktadırlar.

Ankara Şark Köşesi satışı yaptığımız ilçeler aşağıdadır:
Akyurt · Altındağ · Ayaş · Balâ · Beypazarı · Çamlıdere · Çankaya · Çubuk · Elmadağ · Etimesgut · Evren · Gölbaşı · Güdül · Haymana · Kalecik · Kazan · Keçiören · Kızılcahamam · Mamak · Nallıhan · Polatlı · Pursaklar · Sincan · Şereflikoçhisar · Yenimahalle

Bir önceki yazımız olan Şark odası nasıl yapılır? başlıklı makalemizde şark köşesi dizaynı ve şark odası dizaynı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Ankara şark köşesi için 2 cevap

  1. Yasemin diyorki:

    Sincandaki magzanizin tel.ve adresini alabilirmiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir